Главная » 2009 » Апрель » 24
Після перемоги в першій домашній грі з южненцями «Миколаїв» розраховував на те, щоб у другому домашньому поєдинку зрівняти рахунок у серії, однак поступився з рахунком 78:93 і пропустив до півфіналу БК «Хімік».
Категория: Українська Суперліга | Просмотров: 636 | Дата: 24.04.2009 | Рейтинг: 0.0/0 | Комментарии (0)

Форвард "Юты" Карлос Бузер повторил рекорд великого одноклубника, Карла Мэлоуна, сделав 22 подбора в третьем матче плей-офф против "Лейкерс", в котором его команда победила со счётом 88:86, сообщает AP.
Категория: НБА | Просмотров: 598 | Дата: 24.04.2009 | Рейтинг: 0.0/0 | Комментарии (0)

Після того, як «Київ» здобув дві домашні перемоги у чвертьфінальній серії з «Пульсаром», рівненчани будь-що мали вигравати першу домашню гру, щоб зберегти шанси на проходження до наступної стадії плей-офф. Обігравши киян із рахунком 58:55, підопічні Михайла Переверзія виконали завдання-мінімум і вже налаштовуються на наступний поєдинок.

Поки тривають ігри плей-офф час підбити підсумки регулярного сезону, визначивши команду найкращих. Однак завдання це непросте, адже одна лише п’ятірка гравців не спроможна вмістити всіх, хто визначав ігрове обличчя як своїх команд, так і Суперліги загалом. Тому ми пропонуємо Вашій увазі чотири символічні п’ятірки за підсумками регулярної першості:

НБА решила не наказывать центрового "Далласа" Эрика Дампьера, который на эмоциях после второй игры плей-офф с "Сан-Антонио" заявил, что в четверг в третьем матче первым фолом "уложит Тони Паркера на лопатки".

Після двох розгромних результатів у Южному перемога на рідному паркеті «Надія» була конче потрібна МБК «Миколаєву» для того, щоб зачепитися за путівку до півфіналу. Й «корабели» довели, що прогнози фахівців стосовно цієї пари учасників плей-офф були небезпідставними. Підопічні Володимира Поляха обіграли суперника з рахунком 86:71 й скоротили рахунок у серії до 1:2.

Після другої гри в Донецьку «Полтава» довела, що може здобути, як мінімум, одну домашню перемогу у чвертьфінальній серії з «тиграми». Й підтвердженням цьому стали перша та третя чверті матчу «Полтава» – «Донецьк», однак у підсумку господарі не втримали перевагу, поступившись із рахунком 76:81 і пропустивши до півфіналу донеччан.

За эту неделю произошло очень много важных событий которые стоит увидеть и услышать,так как уже подходит конец сезона в нба становится очень жарко...

БК «Київ» виконав програму-мінімум, обігравши рівненський «Пульсар» з рахунком 91:82 у другому поспіль матчі серії за право виходу до півфіналу. Причому, заключну чверть господарі догравали без Дениса Лукашова та Артура Дроздова (капітан, нагадаємо, пропускав першу гру команд ), котрі перебрали фолів.

«Азовмаш» першим серед учасників плей-офф пробився до півфіналу, обігравши у третій грі поспіль «Сумихімпром» із рахунком 68:58. У наступній стадії на маріупольців очікує переможець пари «Хімік» – «Миколаїв».