Главная » 2009 » Апрель » 24 » БК-93 «Пульсар» перемагає у третьому матчі серії з БК «Київ»
БК-93 «Пульсар» перемагає у третьому матчі серії з БК «Київ»
17:28

Після того, як «Київ» здобув дві домашні перемоги у чвертьфінальній серії з «Пульсаром», рівненчани будь-що мали вигравати першу домашню гру, щоб зберегти шанси на проходження до наступної стадії плей-офф. Обігравши киян із рахунком 58:55, підопічні Михайла Переверзія виконали завдання-мінімум і вже налаштовуються на наступний поєдинок.

Власну перевагу господарі окреслили вже протягом десяти стартових хвилин, поклавши до кошика суперника три м’ячі з-за дуги, на що кияни не спромоглися відповісти жодним влучним пострілом з дальньої дистанції. Як наслідок – 19:12 на користь пульсарівців. Протягом другої чверті кияни зуміли не лише скоротити відставання від суперника, але й вирватися вперед, вже до середини ігрового відрізку лідируючи 25:21. Однак Анатолій Дубнюк рахунок зрівняв, а Дмитро Дятловський та Ілля Шемосюк, реалізувавши власні триочкові спроби незадовго до великої перерви знову вивели БК-93 вперед.

Наступну десятихвилинку команди розпочали за рахунку 33:28 на користь господарів. БК «Київ» за рахунок вміння Ніколи Васіча та Манучара Маркоішвілі стріляти здалеку відіграв у суперника три пункти, однак заключний, найменш результативний, ігровий відрізок з мінімальною перевагою (12:11) виграв БК-93 «Пульсар». Завдяки Дмитру Брянцеву та Іллі Шемосюку на початку заключної чверті рівненчанам вдався ривок, який збільшив їх перевагу до 6-ти очок. Гості скоротили відставання до одного пункту, однак більшого суперник їм не дозволив, довівши матч до перемоги й скоротивши рахунок у серії до 1:2.

Найрезультативнішим гравцем матчу у складі «Пульсару» став Ілля Шемосюк, котрий записав на свій рахунок 16 очок і 3 підбирання. Ще 14 пунктів додав Дмитро Брянцев, що відзначився також 2-ма підбираннями.

13 очок БК «Київ» приніс Манучар Маркоішвілі, 10 – Артур Дроздов, відзначившись також 4-ма підбираннями. 11 відскоків і 8 очок в активі Олега Салтовця.

Післяматчева прес-конференція

Головний тренер БК «Київ» Саша Обрадовіч:

В першу чергу, вітаю «Пульсар» з перемогою, вони її справді заслужили, бо були сьогодні трішки кращі, ніж ми. Можливо гра не була дуже видовищною, тому що було багато помилок з обох сторін, але, разом з тим, команда господарів заслужено здобула перемогу, тому ще раз вітаю її. Чому нам не вдалося досягти позитивного результату? Напевно, перш за все, через поганий відсоток реалізації кидків з гри, тобто ми дуже часто не реалізовували відкриті кидки, окрім цього, робили невимушені втрати. Це так на перший погляд, адже більш детальний аналіз робитимемо згодом.

До наступної гри готуватимемося в Рівному, але яким чином це відбуватиметься, поки що не знаємо. Потрібно буде узгодити час тренувань з господарями майданчика.

Стосовно матчів з однією і тією ж командою, то тут можу сказати наступне. З однієї сторони, звичайно, грати стільки матчів поспіль з тією ж командою напевно легше – краще знаєш суперника, індивідуальні якості, можливості кожного гравця цієї команди. Проте, що стосується сьогоднішньої гри, то відверто кажучи, ми не використали ту перевагу, яка потенційно в нас була. Але вимушений констатувати, що я передбачав те, що ми можемо тут програти. Адже в попередніх матчах «Пульсар» демонстрував, що готовий боротися до кінця і залишатися в грі ще тривалий час. Так, в попередніх матчах в заключних відрізках гри ми доводили справу до перемоги. Проте, сьогодні «Пульсар» грав до кінця і переміг. Але я вважаю, що нам не соромно програвати в Рівному, тому що суперник демонструє, що спроможний грати в якісний баскетбол.
Якщо говорити про особистий внесок кожного гравця в цих трьох матчах, то тут серед рівнян виділив би Герасимчука та Брянцева, які в усіх матчах серії показують добротну гру. Саме ці два гравці переважно і вплинули на підсумковий результат звітного матчу. Стосовно моєї команди, то попередній відрізок, маю на увазі той, який ми провели після розпуску усіх легіонерів, команда показувала по-справжньому хорошу гру і напевно, навіть, в деякій мірі гравці перевершили самі себе. Просто сьогодні, ми напевно не знайшли якоїсь додаткової зброї для того, щоб схилити шальки терезів на свою користь. Хоча в багатьох наших хлопців сьогодні була нагода змінити хід матчу, проте не вийшло.

Гравець БК-93 «Пульсар» Дмитро Брянцев:

Сподіваюся, що гра усім сподобалася, адже була цікавою та напруженою. Думаю, що ми перемогли за рахунок більшого бажання довести те, що ми можемо грати в хороший баскетбол. Сьогодні на відміну від попередніх матчів з киянами було більше командних дій і менше індивідуальних. Ну, і звичайно, рідні стіни допомогли, адже підтримка, як завжди, була чудовою. Що стосується особисто моєї гри, то вважаю, що попередню свою форму вже набрав, але все-таки думаю, що можу грати ще краще.

Головний тренер БК-93 «Пульсар» Михайло Переверзій:

Зміст гри взагалі не радує, але перемога є перемога, і звісно, цим задоволений і тренерський штаб, і сподіваюся, всі вболівальники, які прийшли сьогодні нас підтримати. Дуже багато чого в цій грі у нас не вийшло. Програли дуже багато підбирань на своєму щиті, знову ж таки внесла нервозність нереалізація багатьох штрафних кидків, і якщо не помиляюся – 8 кидків з лінії штрафних ми не забили саме в 4-ій чверті. Якби забили ці кидки, кінцівка була б менше нервовою, і ми б впевненіше перемогли, а так нереалізація штрафних привела до нервозності в матчі, й один точний кидок суперника міг повністю змінити всю картину гри. Але, на щастя, впоралися в захисті, не дали забити, що і призвело до позитивного результату. Хочу сказати, що всі хлопці старалися. Ми дуже хотіли перемогти, тому дякую всім гравцям – вони молодці. Десь на морально-вольових якостях хлопці компенсували свої помилки працьовитістю в захисті, що знову ж таки привело до позитивного результату. Дякую своїм підопічним, дякую вболівальникам за підтримку. Сподіваюся, що всі задоволені і отримали безпосереднє задоволення від гри.

Стосовно наступного матчу. То звичайно будемо готуватися, щоб знову принести задоволення від гри усім – і собі, і вболівальникам.
Дятловський в останніх матчах грає з рецидивом травми ахіллесового сухожилля, тому він не зміг зіграти на повну силу. Часто упускав Пустозвонова, який через нього багато разів підбирав м’яч. Плюс Роман Гуменюк ще в Києві грав з температурою, а тому поки що не може показати ту гру, якої ми від нього очікуємо. Сьогодні, можливо, трошки краще відіграв Анатолій Дубнюк, який зміг щось показати і допомогти команді. Хоча все одно, це далеко не та гра, яку він міг би демонструвати. Проте вже хоч щось було в цій грі, і він все-таки непогано допоміг сьогодні команді. Так якщо взяти попередню гру, то він набрав лише 2 очка. Якщо лідер команди виконує дві атаки за гру і закидає при тому всього лише два очки, при тому, що ці два очки були здобуті досить ефектно, то це не те, чого від нього очікують Анатолій обіграв суперника, красиво пройшов через весь майданчик і завершив атаку шикарним слем-данком, але більше в грі ми його не помітили.

Не думаю, що когось можна було би виділити в складі моєї команди. Коли ми граємо в свій швидкий і командний баскетбол, у нас все виходить. Натомість, коли збиваємося на індивідуальну гру, а всі інші зупиняються, то в такий стоячий баскетбол ми грати не можемо. Скільки на тренуваннях ми пояснюємо це гравцям, але гра є гра. Часто трапляється навіть після тайм-ауту, коли здається роз’ясниш, що і як робити, виходять і грають зовсім не те, що щойно вимагалося. Чому так, сказати важко, можливо десь впливає втома, десь нестача професіоналізму, але вони виходять і виконують зовсім інше. Як це пояснити… навіть не знаю, вони напевно й самі цього не в змозі пояснити. Це гра, і грають в неї не роботи, а живі люди. Наприкінці чемпіонату накопичується втома… А загалом будемо намагатися вигравати в наступному матчі.

Головною зброєю киян, та ви, напевно, самі чудово знаєте, на сьогоднішній день є Маркоішвілі, з яким сьогодні ми більш-менш впоралися. Коли йде дальня атака у Васіча – теж доволі пристойний гравець. Ну і звичайно Дроздов є Дроздов, найдосвідченіший гравець і, думаю, коментарів не потребує.

Мала результативність в домашніх матчах? Важко відповісти, але скоріш за все, пояснення – у психологічній площині, дуже хочеться перемогти, а чверть на чверть не схожа... Якщо в першій половині ми забили 5 з 15 три очкових, то в другій половині 1 з 11, хоча ні для кого не секрет, що це чи не головна наша зброя. Але коли штатні снайпера виконують кидок і він пролітає повз кошик… ну чим це пояснити, можливо тільки втомою.

Зараз захворіли Шелуха і Захожий, Іллі Шемосюку самому важко тягнути всю гру на собі. Рябінін хороший хлопець, але він не повністю може впоратися з організацією атаки. В Іллі також є помилки, і Олексій непоганий хлопчина, але хотілося б від нього більшого в атаці. На жаль, Захожий захворів, швидше за все, в цьому сезоні він більше вже не виступатиме.

Післяматчеві коментарі записав Дмитро Рачковський

Категория: Українська Суперліга | Просмотров: 875 | Добавил: probasket | Рейтинг: 0.0/0 |