Главная » 2009 » Апрель » 24 » «Миколаїв» скорочує рахунок у серії з «Хіміком» – 1:2
«Миколаїв» скорочує рахунок у серії з «Хіміком» – 1:2
17:18

Після двох розгромних результатів у Южному перемога на рідному паркеті «Надія» була конче потрібна МБК «Миколаєву» для того, щоб зачепитися за путівку до півфіналу. Й «корабели» довели, що прогнози фахівців стосовно цієї пари учасників плей-офф були небезпідставними. Підопічні Володимира Поляха обіграли суперника з рахунком 86:71 й скоротили рахунок у серії до 1:2.
Весь матч пройшов під знаком триочкових, які кидали обидві команди, щоправда, з різним успіхом – 11:7 на користь господарів. Але, як це не парадоксально, аж ніяк не за рахунок пострілів з далекої відстані миколаївці забезпечили собі перевагу в 16 очок за підсумками першої чверті. Головну роль зіграли все ж таки кидки з середньої дистанції та штрафні, завдяки яким «Миколаїв» здобув 28 очок. Натомість «Хімік» спромігся здобути лише 12 балів. Наступна десятихвилинка минула в рівній боротьбі, причому, якраз тут постріли з-за дуги, чотири з яких «корабели» вправно реалізували, стали важливим фактором, що дозволив господарям не лише зберегти власну перевагу, а й навіть збільшити її, щоправда, лише на один пункт – 49:32 на користь МБК «Миколаїв» перед великою перервою.

Після того, як до середини третьої десятихвилинки Сергій Гладир і двічі Джарріус Джексон вразили кошик суперника з-за дуги, а згодом ще один триочковий додав Ігор Сільковський, запахло розгромом. І він цілком міг би статися, якби не Олександр Кольченко, котрий ледве не самотужки утримував рахунок в межах розумного, не допускаючи розгрому (на його рахунку три влучних постріли з-за дуги у третій чверті, ще один в активі Андрія Агафонова). І лише в четвертій чверті, до якої команди підійшли за рахунку 68:49, южненцям вдався ривок, внаслідок якого вони скоротили відставання від господарів до семи пунктів з а якихось дві з половиною хвилини до завершення поєдинку. Але в найвідповідальнішу мить Джон Томас не реалізував два штрафні, а потім ще й сфолив, після чого Олександр Раєвський свої нагоди не змарнував. Майже одразу ж Олу Фамутімі втратив м’яч, після чого гості не зуміли зупинити прохід Сергія Гладиря, котрий віддав передачу Леоніду Яйло, що в такій ситуації не схибив. Зрештою, після того, як Олексій Онуфрієв поклав до кошика суперника ще одного «трюльника» за півхвилини до завершення гри, команди перестали захищатися. Під кінець матчу южненці забили з відриву зверху (Дмитро Ходов), а «корабели» – з-під кільця після промаху (Джарріус Джексон). В підсумку, впевнена перемога господарів, завдяки якій інтрига у протистоянні МБК «Миколаїв» – БК «Хімік» розгорілася з новою силою.

Найрезультативнішим гравцем у складі «Миколаєва» став Джарріус Джексон – 19 очок, 5 підбирань, 3 передачі та 2 перехоплення. На рахунку Олексія Онуфрієва 17 очок і 3 підбирання; Сергія Гладиря – 15 очок, 6 підбирань, 4 передачі та 2 перехоплення. Ті ж 15 очок в активі Олександра Раєвського, а також 4 підбирання та 2 передачі.

17 очок «Хіміку» приніс Олу Фамутімі, додавши до них 5 підбирань. 15 очок і 5 підбирань на рахунку Олександра Кольченка. Джон Томас, хоч і був не таким помітним, як у двох попередніх матчах, набрав 12 очок і зібрав 6 підбирань.

Після гри

Тренер БК «Хімік» Олівер Поповіч:

«Ми сьогодні занадто багато пропустили, в першу чергу, програли гру саме через недостатньо ефективний захист. Звісно, що найважливішу роль для підсумку матчу зіграла перша чверть, в якій ми пропустили 28 пунктів».

Гравець БК «Хімік» Дмитро Ходов:

«Головне, що ми сьогодні зробили невірно, це те, що дозволили супернику зіграти в свою гру. А коли «Миколаїв» починає відчувати свою гру, то зупинити їх стає дуже важко. Ми дещо намагалися протиставити хіба що у четвертій чверті, коли скоротили відставання, але в цілому зупинити миколаївців не змогли».

Тренер МБК «Миколаїв» Володимир Полях:

«Я дуже задоволений, що команда сьогодні майже повністю виконала всі мої настанови. Найбільший привід для радощів дає те, що сьогодні ми реалізували свій атакуючий потенціал – у Южному ми пропускали у свій кошик приблизно таку ж кількість очок, різниця лише в тому, що сьогодні ми краще діяли в атаці».

Гравець МБК «Миколаїв» Ігор Сільковський:

«Психологічної «прірви» після програшів на виїзді в команди не було й до сьогоднішнього матчу ми готувалися, забувши про попередні невдачі. На початку зустрічі ми здійснили суттєвий ривок і навіть на деякий час дозволили собі розслабитися на початку четвертої чверті, але «Хімік» є занадто серйозним суперником аби з ним можна було б собі таке дозволяти».

Категория: Українська Суперліга | Просмотров: 602 | Добавил: probasket | Рейтинг: 0.0/0 |