Главная » 2009 » Май » 27 » «Миколаїв» виборює п’яте місце у протистоянні з «Пульсаром»
«Миколаїв» виборює п’яте місце у протистоянні з «Пульсаром»
18:36
МБК «Миколаїв» після тріумфальних домашніх матчів мав усі підстави для того, щоб сподіватися бодай на одну перемогу в Рівному, яка б завершила серію за п’яте-шосте місця. «Пульсар», у свою чергу, прагнув повторити сценарій протистояння з «Полтавою». Однак «корабели» не залишили супернику шансів, впевнено обігравши рівненчан у третьому матчі поспіль з рахунком 89:57. Таким чином, за підсумками плей-офф «Миколаїв» посідає п’яту сходинку турнірної таблиці, «Пульсар» залишається на шостій.

Перша чверть минула в принциповій боротьбі, в якій «Пульсар» досить довго був попереду. А після того, як Ілля Шемосюк і Павєл Улянко реалізували свої триочкові спроби в середині ігрового відрізку, перевага господарів сягнула десяти пунктів. Однак кінцівку десятихвилинки потужніше провели миколаївці, у складі яких найбільш активним був Джарріус Джексон, що дозволило їм наблизитися до суперника на відстань у два очки. Протягом наступних десяти хвилин «Пульсар» спромігся набрати всього вісім балів, у той час як один лише Леонід Яйло приніс «Миколаєву» одинадцять, зокрема, записавши на свій рахунок три влучних кидки з-за дуги. 5:1 за точними дальніми пострілами багато в чому і визначили впевнену перевагу гостей – 45:29 після першої половини гри.

Ще на чотирнадцять пунктів зросла перевага МБК «Миколаїв» по завершенні третьої чверті. «Корабели», які реалізували сім з восьми триочкових кидків, просто не залишили супернику жодних шансів. Особливо варто відзначити Ігоря Сільковського, котрий протягом чотирьох останніх хвилин тричі вражав кошик суперника здалеку. Таким чином, заключний ігровий відрізок команди розпочали за рахунку 43:73 на користь «Миколаєва», який міг собі дозволити збавити оберти, однак виграв і четверту чверть, збільшивши кількість триочкових до шістнадцяти, а власну перевагу – до тридцяти двох очок.

Одразу шестеро гравців «Миколаєва» перетнули десятиочковий рубіж: Леонід Яйло – 16 очок, 6 підбирань і 3 передачі; Сергій Гладир – 16 очок, 5 підбирань і 2 передачі; Олексій Онуфрієв – 13 очок, 7 підбирань і 2 передачі; Джарріус Джексон – 13 очок; Олександр Раєвський – 11 очок, 4 передачі; Ігор Сільковський – 10 очок.

У складі «Пульсару» можна відзначити Романа Гуменюка, на рахунку якого 13 очок і 6 підбирань. Ілля Шемосюк заробив 11 очок, додавши до них 6 передач і 5 підбирань. В активі Павла Улянко 10 пунктів.

Категория: Українська Суперліга | Просмотров: 676 | Добавил: probasket | Теги: Пульсар, Миколаїв, Украинская суперлига | Рейтинг: 0.0/0 |