Главная » 2009 » Май » 24 » «Хімік» – «Київ»: прев'ю до третьої гри
«Хімік» – «Київ»: прев'ю до третьої гри
16:49
Як зауважив у своєму блозі Олег Салтовець, результат 1:1 після двох домашніх поєдинків із «Хіміком», враховуючи проблеми, які кияни переживають зі складом команди, можна вважати достойним. І, якби не нестабільність молодих виконавців «Києва», котрі, вистреливши в одній грі, губляться на майданчику в іншій, він навіть міг би бути для «вовків» оптимістичнішим. «Київ» за якихось кілька хвилин останньої чверті «поховав» Уайкін Кєллі, ніби вибачаючись перед уболівальниками за не надто вдало проведені три попередні десятихвилинки та провалену останню чверть попередньої гри. Крім того, нарешті зіграв так, як у регулярному сезоні, Ненад Чанак. Окрім того, низка помилок у захисті також призвела до поразки господарів. Але навіть без Дениса Лукашова та Ніколи Васіча «вовки» сподіваються, і небезпідставно, бодай на одну перемогу на майданчику суперника, що б дозволило повернути серію до столиці. Завдання, яке стоїть перед южненцями, складніше, насамперед, у психологічному плані. Адже, якщо нинішній склад киян не візьме третє місце, ніхто цьому не здивується. Однак зовсім іншою буде реакція, якщо «Хімік», уболівальники якого перед плей-офф мріяли про фінал, не повторить «бронзовий» успіх останніх сезонів. Отож, серія переїжджає до Южного, і ми станемо свідками ще, принаймні, двох цікавих і принципових матчів.
Категория: Українська Суперліга | Просмотров: 682 | Добавил: probasket | Теги: прев'ю, Київ, Хімік | Рейтинг: 0.0/0 |