Главная » 2009 » Май » 21 » «Азовмаш» – «Донецьк»: рахунок фінальної серії 2:0
«Азовмаш» – «Донецьк»: рахунок фінальної серії 2:0
22:53

«Азовмаш» впевнено провів другий домашній поєдинок фінальної серії з «Донецьком», обігравши суперника з рахунком 81:64.

Відкривши рахунок у матчі з дальньої лінії на перших же секундах, донеччани до середини першої чверті не могли влучити в кошик суперника. Натомість господарі завдяки Сергію Ліщуку та Хасану Різвічу здійснили ривок у дванадцять очок. Однак до кінця десятихвилинки «Донецьк» зумів виправити ситуацію, скоротивши відставання від суперника до трьох пунктів – 18:15. Протягом наступного ігрового відрізку, незважаючи на чотири триочкових господарів, три з яких реалізував Сімонас Сєрапінас, «тигри» ні в чому їм не поступалися. Тримаючись позаду «Азовмашу» на відстані кількох очок, донеччани після кидка Андреса Родрігеза скоротили під завісу першої половини гри відставання до мінімуму, але Сергій Ліщук відновив триочкову перевагу своїй команді.

Наступну чверть команди розпочали за рахунку 37:34 на користь маріупольців, котрі, дозволивши супернику вирватися вперед на її початку, одразу ж повернули собі лідерство після пострілу з-за дуги Марцуса Прекявічуса. Ще один його триочковий, як і дальній кидок Сергія Ліщука збільшили розрив у рахунку до семи пунктів. Саме з такою різницею в рахунку команди й завершили передостанню десятихвилинку. Так само, поступово накопичуючи перевагу провела команда Рімаса Гірскіса й заключну чверть, не дозволивши супернику наблизитися до себе, більше ніж на дев’ять очок, причому, зовсім не покладаючись на дальню «артилерію». Більше того, перевага «Азовмашу» до кінця поєдинку зросла й сягнула сімнадцяти пунктів.

Найрезультативнішим гравцем у складі «Азовмашу» став Сергій Ліщук, який записав на свій рахунок «дабл-дабл»: 18 очок плюс 10 підбирань, а також 3 блок-шоти. По 17 балів в активі Хасана Різвіча та Сімонаса Сєрапінаса. 11 очок, 5 підбирань, 3 передачі стали здобутком Діжона Томпсона. Маріус Прекявічус відзначився 10-ма очками, до яких додав 7 передач і 4 підбирання.

Деметріус Александер приніс «Донецьку» 14 очок і відзначився 6-ма підбираннями. 13 очок і 5 підбирань записав на свій рахунок Кріс Оуенс. 10 очок, 4 підбирання та 3 передачі в активі Мілутіна Алєксіча.

Категория: Українська Суперліга | Просмотров: 674 | Добавил: probasket | Теги: Азовмаш, Донецьк | Рейтинг: 0.0/0 |