Главная » 2009 » Апрель » 10 » 28-й тур чемпіонату дублерів: огляд матчів
28-й тур чемпіонату дублерів: огляд матчів
09:03
В суботу, 4-го квітня відбулися ігри 28-го туру першості дублюючих складів команд-учасниць Суперліги.

Дублюючий склад БК «Київ» здобув перемогу в Маріуполі, обігравши молодь «Азовмашу» з рахунком 92:79.

Господарі завдяки результативній грі Олександра Оснача та В’ячеслава Боброва виграли дебютну чверть із п'ятиочковою перевагою, однак уже в наступній кияни не лише відіграли втрачене протягом попередніх десяти хвилин, а й вийшли вперед – 43:34. Третю десятихвилинку значно потужніше провели «леви» – 34:24, незважаючи на те, що в складі киян один лише Олександр Липовий заробив 14 очок. Таким чином, перед заключною чвертю вже маріупольці випереджали суперника на один пункт. Однак протягом останніх десяти хвилин, під час яких Максим Колядов й Олександр Оснач заробили свої 5-ті фоли, київське тріо у складі Липового, Тищенка й Отверченка принесло впевнену перемогу БК «Київ».

Найрезультативнішим гравцем у складі киян став Олександр Липовий – 30 очок, 6 перехоплень, 3 підбирань і 2 передачі. В активі Руслана Отверченка 16 очок, 4 підбирання й 3 перехоплення; Олександра Тищенка – 14 очок, 8 підбирань, 3 передачі та 2 перехоплення; Андрія Новікова – 12 очок, 6 підбирань і 2 передачі.

Антон Буц приніс «Азовмашу» 20 очок, до яких додав 14 підбирань і 2 перехоплення. На рахунку Олександра Оснача 17 очок, 8 підбирань, 4 передачі та 2 перехоплення; В’ячеслава Боброва – 14 очок, 4 підбирання та 3 перехоплення.

МБК «Миколаїв-МДГУ» обіграв резервістів «Сумихімпрому» з рахунком 80:78, ледве не втративши перемогу наприкінці поєдинку.

Першу чверть команди провели на рівних, однак «корабели» зуміли мінімально випередити гостей – 18:17. Протягом наступних десяти хвилин сумчанин Іван Каляєв приніс своїй команді 10 балів, але «Миколаїв» вирвався вперед – 41:32 перед великою перервою. У наступній чверті сумчани відіграли 3 пункти, а до фінальної сирени ледве не вирвали перемогу, завдяки неймовірній грі Каляєва, котрий став автором 16-ти очок із 31-го командного. Але 12 балів Максима Шепіля, а також перебір фолів цілою групою сумських баскетболістів, в цей же ігровий проміжок принесли успіх господарям.

У складі «Миколаєва-МДГУ» найрезультативнішими гравцями стали Максим Шепіль (22 очка, 6 підбирань, 5 передач і 2 перехоплення) та Вадим Норенко – 21 очко й 14 підбирань. Ще один «дабл-дабл» в активі Всєволода Шурмеля: 17 очок і 15 підбирань, плюс 4 блок-шоти.

Сумчанин Іван Каляєв записав на свій рахунок 36 очок, 15 підбирань і 5 перехоплень.

Дублери БК «Полтава» здобули перемогу в домашньому протистоянні з однолітками з Рівного – 88:81.

Дебютну чверть, у якій лідер рівненчан Вадим Коваль набрав 10 очок, з мінімальною перевагою виграли гості. Ще на 2 пункти «Пульсар» збільшив власну перевагу протягом наступних десяти хвилин, а Артем Шелуха став автором 13-ти очок. Третій ігровий відрізок команди провели на рівних – 17:17, тож гості перед заключною чвертю зуміли зберегти триочкову перевагу. Проте в останній чверті тріумфувала «Полтава» – 30:20, незважаючи на 11 балів Шелухи.

22 очка, 6 підбирань, 3 перехоплення та 2 передачі на рахунку Антона Рожкова. В активі іншого полтавчанина Юрія Коршунова 20 пунктів і 9 відскоків.

Артем Шелуха став автором «дабл-дабла»: 31 очко та 10 підбирань, а також 4 перехоплення. На рахунку Вадима Коваля 23 очка, 9 підбирань і 2 перехоплення.

Дублери «Хіміка» виявилися сильнішими за молодь «Донецька», яку вони обіграли з рахунком 95:83.

Першу чверть із мінімальною перевагою виграли гості – 22:21. Однак уже до великої перерви южненці вийшли вперед на 11 очок, ще на 7 пунктів перевага господарів зросла за підсумками третьої десятихвилинки. Тому «Хімік» в останній чверті дозволив собі розслабитися, а супернику дещо скоротити відставання.

Одразу семеро гравців «Хіміка» перетнули десятиочковий рубіж результативності. Найбільше очок команді приніс Вячеслав Бринза, в активі котрого «дабл-дабл»: 19 пунктів і 10 підбирань.

Найрезультативнішим гравцем «Донецька» став Олексій Шаповалов – 20 очок і 6 підбирань.
Категория: Українська Суперліга | Просмотров: 610 | Добавил: probasket | Рейтинг: 0.0/0 |