Главная » 2009 » Апрель » 5 » «Сумихімпром» поступається в Миколаєві
«Сумихімпром» поступається в Миколаєві
16:41

Гра 28-го туру між МБК «Миколаїв» і БК «Сумихімпром» ніяк не впливала на підсумкове розташування команд у турнірній таблиці регулярної першості. Однак господарі потішили власних уболівальників, обігравши суперника з рахунком 80:68.

Миколаївці дозволили сумчанам виграти, хоч і з мінімальною перевагою, першу чверть. Не минуло й чотирьох хвилин, як «Сумихімпром» вів в рахунку 8:0. Однак поступово «корабели», у складі яких вирізнявся Олексій Онуфрієв, записавши на свій рахунок два триочкових, наблизилися до сумчан на відстань в один пункт, а потім і зовсім зрівняли рахунок. Сумчани знову відірвалися після дальнього пострілу Йонаса Елвікіса, але в підсумку завершили десятихвилинку лише із перевагою в +1. Протягом наступних десяти хвилин миколаївці за рахунок шести триочкових кидків, що досягли корзини суперника, зуміли не лише відіграти мінімальну перевагу «Сумихімпрому», гравці якого не реалізували жодного удару з-за дуги, а й вирватися вперед. Рівно половину командних очок «Миколаєву» приніс Ігор Сільковський, в активі котрого 4 постріли з далекої відстані. Таким чином, на велику перерву команди пішли за рахунку 41:33 на користь господарів.

Не менш продуктивною стала для МБК «Миколаїв» і третя чверть. Повністю вигравши підбір (15 проти 7-ми в суперники) та «перекидавши» «Сумихімпром» із триочкової дистанції (3 дальніх постріли проти жодного в сумчан), господарі збільшили власну перевагу ще на 10 очок. Вже до середини десятихвилинки вона становила 15 пунктів. Литовські легіонери гостей скоротили відставання своєї команди – 53:44. Але за чотири хвилини, які завершилися до кінця ігрового відрізку, сумські баскетболісти в кошик суперники влучити не змогли, натомість Олександр Раєвський набрав 7 очок, а Міхал Хлєбовицькі додав на останніх секундах «трюльника». Рахунок 63:44 перед заключною чвертю залишав гостям відверто небагато шансів переломити хід поєдинку. Тому тренер «корабелів» Володимир Полях дав пограти молодим, і незважаючи на те, що останню десятихвилинку виграв «Сумихімпром» (24:17), загальну перемогу в матчі святкував «Миколаїв».

Найрезультативнішим гравцем у складі господарів став Ігор Сільковський, на рахунку якого 18 очок, 3 підбирання та 1 передача. В активі Олександра Раєвського 15 очок, 2 підбирання та 2 передачі; Міхала Хлєбовицькі – 14 очок, 4 підбирання; Олексія Онуфрієва – 11 очок, 4 перехоплення, 3 підбирання та 2 передачі.

Августінас Вітас приніс «Сумихімпрому» 22 очка, а також записав на свій рахунок 8 підбирань. Лінас Лекявічус відзначився 16-ма балами, 7-ма підбираннями та 5-ма передачами.

Після гри

Володимир Полях, головний тренер МБК «Миколаїв»:

«По-перше, ніхто з нас не знімав завдання перемогти. Крім того, це була наша гра, яку програвати ніяк не можна було. Налаштуватися було непросто, але останні два дні хлопці тренувалися дуже добре. Тобто, перша задача, яка стояла перед нами, – перемогти, друга – дати можливість зіграти всім, щоб кожен вийшов на майданчик. Владислав Тонченко зіграв так багато, тому що я бачив, що в нього важко йде гра. Ігор Сільковський зіграв у свою силу. Нічого надприродного він не продемонстрував. Повірте, так він може грати в кожному матчі. Всі хлопці, котрі вийшли на заміну, старалися й грали з повною самовіддачею. Щодо подальших планів, то до 7-го числа всі хлопці відпочивають. Потім протягом 8-го – 10-го квітня в Южному проходить спарений тур чемпіонату дублерів, і там Норенко, Шурмель, Шепіль і, напевно, Тонченко зіграють. Частина буде готуватися до Матчу Всіх Зірок. З рештою, можливо, у футбол пограємо, проведемо кілька тренувань. 12-го ми всі почнемо тренуватися разом. Взагалі, хлопцям потрібна невелика перерва, зміна обстановки перед плей-офф».

Андрій Шаптала, головний тренер БК «Сумихімпром»:

«Звісно, гра нічого нам не давала і з точки зору турнірного розташування команд нічого не вирішувала. Але ми всі – гравці, тренери – один одного знаємо не перший рік, тому, гадаю, і з мого боку, й з боку Володимира Поляха було бажання, щоб матч вийшов безкомпромісним, цікавим, щоб сподобався вболівальникам. Почали ми добре. Я передбачав, що Раєвський і Джексон підуть на заміну. Але не вдалося зупинити Хлєбовицького, котрий забив свої триочкові. Тим не менше, я вдячний гравцям, котрі вийшли за такої ситуації на майданчик і билися до останнього. Хоча мали повне моральне право відпочити. Головне, що гра мала інтригу, тримала в напрузі вболівальників. Хочу лише привітати Володю й побажати його команді подальших успіхів».

Категория: Українська Суперліга | Просмотров: 792 | Добавил: probasket | Рейтинг: 0.0/0 |