Главная » 2009 » Апрель » 5 » «Азовмаш» – переможець регулярної першості
«Азовмаш» – переможець регулярної першості
16:41

«Азовмаш» і «Київ», до складу якого після травми повернувся Манучар Маркоішвілі, вирішували в заключному турі регулярної першості долю першого місця, яке, обігравши киян з рахунком 90:68, посів маріупольський клуб.

Кияни, відкривши рахунок у матчі після триочкового Артура Дроздова, а потім ще двічі поспіль влучаючи з-за дуги («трюльники» на рахунку Максима Пустозвонова й Дениса Лукашова), лідирували до середини дебютної десятихвилинки. Однак поступово господарі зрівнялися з суперником за дальніми кидками, які вдалися Діжону Томпсону, Роландасу Ярутісу й Олександру Скутельнику, а також випередили БК «Київ» за очками. Хасан Різвіч і Діжон Томпсон наростили перевагу «Азовмашу», і, якби не два постріли Ніколи Васіча з далекої дистанції на останніх хвилинах чверті, розрив у рахунку міг би бути більшим. Саме сербський легіонер скоротив відставання «вовків» від суперника до 3-х очок, однак Томпсон і Чакіч встановили остаточний рахунок перед перервою – 25:18.

Наступну десятихвилинку господарі провели не менш потужно. Скутельник і Ярутіс записали на свій рахунок по два триочкових, на що гості відповіли лише сімома нереалізованими спробами. Вже на четвертій хвилині перевага маріупольців сягнула 15-ти очок. Кияни спробували скоротити відставання, однак максимум, на що спромоглися, так це відіграти кілька очок. А Томпсон і Ярутіс протягом останньої хвилини довели розрив між командами до 16-ти пунктів. Таким чином, на велику перерву команди пішли за рахунку 50:34 на користь БК «Азовмаш».

На початку другої половини гри, протягом кількох стартових хвилин третьої чверті кожна з команд поклала до кошика суперника по три м’ячі з далекої відстані. У киян відзначився Лукашов і двічі Дроздов, у маріупольців трьома триочковими відзначився Томпсон. На додачу Хасан Різвіч забив із середньої відстані, тож «Азовмаш» не лише не втримав перевагу, а й збільшив її. Після цього центровий господарів ще тричі вражав кошик суперника, ставши разом із Томсоном найактивнішим гравцем у складі маріупольців у третій чверті. Захиснику господарів Маріусу Прекявічусу вдався ще один триочковий кидок, як і киянину Денису Лукашову, що однак не завадило «Азовмашу» впевнено виграти й цей відрізок гри – 24:17.

Заключну чверть команди розпочали за рахунку 74:51 на користь господарів, що залишало БК «Київ» практично без шансів на загальний успіх у матчі. Нікола Васіч активно розпочав десятихвилинку, заробивши 5 очок. Проте Різвіч і Прекявічус досить легко відновили більш ніж переконливу перевагу власної команди, і саме вони стали найрезультативнішими гравцями «Азовмашу» в заключній чверті: 10 з 16-ти загальнокомандних очок на рахунку Прекявічуса, 4 – Різвіча. Кияни, незважаючи на 5-й фол Пустозвонова за неповних три хвилини до фінальної сирени, четверту десятихвилинку виграли – 17:16, але поступилися в матчі й віддали перше місце в регулярному чемпіонаті «Азовмашу».

Найрезультативнішим гравцем маріупольців став Діжон Томпсон – 24 очка, 8 підбирань, по 4 перехоплення та «асисти». Хасан Різвіч записав на свій рахунок 17 очок і 3 підбирання, Роландас Ярутіс і Маріус Прекявічус – по 13 очок.

В активі капітана БК «Київ» Артура Дроздова 14 очок, 8 підбирань, по 3 перехоплення й передачі. По 11 балів гостям принесли одразу чотири гравці: Денис Лукашов (плюс 6 підбирань, 2 передачі), Манучар Маркоішвілі (плюс 4 передачі та 3 перехоплення), Олег Салтовець (плюс 6 підбирань і 2 перехоплення) й Нікола Васіч.

Категория: Українська Суперліга | Просмотров: 701 | Добавил: probasket | Рейтинг: 0.0/0 |