Главная » 2009 » Март » 26 » Чемпіонат дублерів: огляд матчів 25-го туру
Чемпіонат дублерів: огляд матчів 25-го туру
20:57
24-го березня відбулися три матчі чемпіонату дублюючих складів команд Суперліги.

Дубль БК «Полтава» поступився резервістам «Азовмашу» з рахунком 71:93.

Вигравши першу чверть з рахунком 16:15, полтавчани поступилися в наступній десятихвилинці трьома очками. Однак долю матчу вирішила третя чверть, в якій гості просто декласували суперника – 33:10 (один лише Денис Носков набрав 11 балів). Відчайдушні спроби полтавчан відігратися в заключні десять хвилин результату їм не принесли. Найрезультативнішим гравцем у складі «Азовмашу» став Олександр Оснач – 21 очко, 13 підбирань і 4 блок-шоти. 18 пунктів, 7 підбирань і 6 передач в активі Дениса Носкова. Андрій Сенкевіч приніс «Полтаві» 20 очок, а також зібрав 8 підбирань і здійснив 4 перехопленя. 12 очок в активі Глєба Бузько. «Дабл-даблом» відзначився Юрій Коршунов: 11 очок й 11 підбирань.

«Хімік» не залишив шансів одноліткам із «Сумихімпрому», обігравши гостей з рахунком 85:60.

Перевага южненців, не така відчутна в першій чверті, зросла на цілих десять пунктів після наступної десятихвилинки, а в другій половині гри лише збільшувалася з кожним ігровим відрізком – 20:13 у третій десятихвилинці, 27:20 – у четвертій. За відсутності Едгараса Жельоніса, котрий, схоже, всерйоз прописався в основній команді «Хіміка», найрезультативнішим гравцем южненського дублю став Ігор Дранченко – 19 очок. В активі Вячеслава Бринзи 14 очок, 6 підбирань і 2 перехоплення, Сергія Коваля – 13 очок, 5 передач і 2 підбирання. У складі «Сумихімпрому» по 15 очок заробили Іван Каляєв й Олександр Лемешевський.

Дублюючиий склад БК «Донецьк» розгромив МБК «Миколаїв-МДГУ» з рахунком 113:61.

За підсумками першої половини гри табло зафіксувало рахунок 54:22, але на цьому господарі, звісно ж, не заспокоїлися й довели матч до розгрому. Олександр Посохов приніс своїй команді 31 очко, а також відзначився 5-ма перехопленнями та 4-ма передачами. Тимур Бабкін став автором «дабл-дабла»: 15 очок і 12 підбирань. По 11 балів здобули Микита Овчінніков й Артем Щєпкін, який, крім того, віддав 7 передач. Тріо лідерів «Миколаєва-МДГУ» Вадим Норенко (21 очко, 8 підбирань і 2 передачі), Всеволод Шурмель (12 очок, 7 підбирань і 2 перехоплення) та Максим Шепіль (10 очок, 5 підбирань і 2 передачі) продемонстрували непогані результати, але не отримали підтримки партнерів.

Категория: Українська Суперліга | Просмотров: 652 | Добавил: probasket | Рейтинг: 0.0/0 |