Главная » 2009 » Март » 26 » Баскетбольний «трилер» у Донецьку
Баскетбольний «трилер» у Донецьку
20:15
Поєдинок між БК «Донецьк» і МБК «Миколаїв» багато хто вважав центральним поєдинком 25-го туру, й команди підтвердили це чотирма чвертями безкомпромісної боротьби, переможцем з якої врешті-решт вийшли господарі, обігравши суперника з рахунком 98:93.

Обмінявшись у дебюті зустрічі 3-х очковими Сергія Гладиря та Деметіуса Александера, команди більшу частину першої чверті провели в рівній боротьбі, не відпускаючи один одного далеко. Проте на останніх кількох хвилинах стартового відрізку гри господарі спробували піти у відрив, що їм майже вдалося після того, як Деметріус Александер влучив у кошик суперника з-за дуги й збільшив розрив у рахунку – 23:17 на користь «тигрів». Однак Міхал Хлєбовицькі, у свою чергу, також реалізувавши триочковий, встановив остаточний рахунок десятихвилинки. Ривок вдався донеччанам у другій чверті, коли вже на другій хвилині їх перевага сягнула 9-ти очок. Незважаючи на те, що Леонід Яйло, Олександр Раєвський і Джарріус Джексон зуміли розрив у рахунку скоротити, БК «Донецьк» продовжував тиснути й за три з половиною хвилини до великої перерви вирвався вперед на 12 очок. Зокрема, Крісу Оуенсу вдався результативний відрізок, під час якого він приніс команді 6 балів, додавши до кінця десятихвилинки ще 4. Партнери його підтримали й довели розрив у рахунку до 16-ти пунктів. І лише під кінець першої половини Леонід Яйло та Олександр Раєвський дещо скоротили відставання «Миколаєва» – 54:41.

Але у третій чверті «корабели» просто змели суперника з майданчика – 37:22. 7 триочкових влетіло в кошик господарів, на що вони відповіли єдиним у виконанні Андреса Родрігеза. Спершу Сергій Гладир тричі реалізував дальні кидки та двічі штрафні та, що саме головне, змусив Деметріуса Александера заробити на собі 5-й фол, що вивело центрового донеччан з гри й на певний час розбалансувало гру донеччан у захисті. До кінця чверті залишалося близько 6-ти хвилин, а табло зафіксувало рахунок «65:56». Скориставшись розгубленістю господарів, миколаївці зусиллями Джарріуса Джексона (9 очок у третій десятихвилинці), Олексія Онуфрієва та Міхала Хлєбовицькі відіграли відставання й нарешті вийшли вперед – 78:76 перед заключною чвертю, в якій команди влаштували справжні «гойдалки», поперемінно претендуючи на перемогу. Менше ніж за шість хвилин до кінця Джексон вкотре вивів уперед «Миколаїв», Родрігез повернув перевагу власній команді – 86:85. Олексій Онуфрієв двічі поспіль влучив у кошик «Донецька» з-за дуги, але «тигри» відповіли сімома очками, які команді принесли Оуенс, Алєксіч і Родрігез. До завершення гри залишалося менше трьох хвилин, однак в активі «Миколаєва» опинився лише влучний кидок Терелла Блейра, а от «Донецьк» своїми спробами розпорядився краще – Дмитро Забірченко з-за дуги та Кріс Оуенс, а також виграні командою підбирання, забезпечили перемогу команді Ігорса Міглінієкса.

У складі БК «Донецьк» найрезультативнішим гравцем став Кріс Оуенс, котрий записав на свій рахунок 21 очко, 8 підбирань і 2 передачі. 17 пунктів, 6 передач, 3 підбирання та 2 перехоплення в активі Андреса Родрігеза, 15 балів і 8 відскоків – Мілутіна Алєксіча. «Дабл-дабл» в активі Пі Джей Таккера: 13 очок й 11 підбирань. Ще 13 очок і 5 відскоків додав Деметріус Александер.

Сергій Гладир приніс «Миколаєву» 20 очок, додавши до них 6 підбирань і 2 передачі, Джарріус Джексон – 19 очок, 5 підбирань і 2 передачі, Олександр Раєвський – 14 очок, 3 підбирання та 2 перехоплення, Олексій Онуфрієв – 12 очок і 2 підбирання, Терелл Блейр – 10 очок, 8 підбирань і 3 блок-шоти.

Категория: Українська Суперліга | Просмотров: 604 | Добавил: probasket | Рейтинг: 0.0/0 |