Главная » 2009 » Март » 22 » Чемпіонат дублерів: огляд матчів 24-го туру
Чемпіонат дублерів: огляд матчів 24-го туру
22:44
В суботу, 21-го березня відбулися ігри 24-го туру чемпіонату дублюючих складів команд Суперліги.

Тур відкривав поєдинок між «Азовмашем» і «Сумихімпромом», який завершився на користь маріупольців – 75:71.

Дебютну чверть виграли господарі, котрі менше, ніж за дві хвилини до її завершення випереджали суперника на 10 пунктів. Але під кінець Олександру Лемешевському й Івану Каляєву вдалося скоротити відставання своєї команди до 4-х очок, а протягом наступної чверті відіграти і його. Тож, на велику перерву команди пішли за рахунку 35:36. Наступна чверть проходила в рівній боротьбі, аж поки господарям не вдалося під кінець вирватися вперед на 5 пунктів. Але сумчанин Сергій Могилинець із-за дуги скоротив розрив у рахунку. Проте майже зі старту наступного ігрового відрізку маріупольці взяли ініціативу у свої руки й, попри всі зусилля Івана Каляєва, Дмитра Тимченка та партнерів, довели матч до перемоги.

Найрезультативнішим гравцем поєдинку у складі «Азовмашу» став Максим Колядов – 23 очка, 3 підбирання, 3 перехоплення та 2 передачі. 13 пунктів і 8 підбирань в активі Володимира Скляра, 12 пунктів, 5 підбирань і 4 передачі – В'ячеслава Боброва.

У складі «Сумихімпрому» по 14 балів здобули Олександр Лемешевський (плюс 5 перехоплень і 2 підбирання) та Іван Каляєв (плюс 2 перехоплення та 2 підбирання).

В іншому поєдинку ігрового дня резервний склад БК-93 «Пульсар» поступився дублю «Донецька» з розгромним рахунком 60:114.

Провівши на рівних із сильним суперником дебютну чверть і навіть випереджаючи за її підсумками «Донецьк» на одне очко (25:24), в наступній десятихвилинці рівненчани дозволили «тиграм» наздогнати та випередити себе – 38:40. Але головні події матчу розгорталися у його другій половині, яку господарі повністю провалили – 12:38 у третій чверті, 10:36 у заключні десять хвилин.

У складі БК «Донецьк» по 24 очка набрали Олександр Посохов (плюс 8 передач, 6 підбирань і 5 перехоплень) й Артем Щєпкін (5 передач, 3 перехоплень і 2 підбирань). 12 очок, 6 передач і 3 відскоки в активі Павла Буренка.

Найрезультативнішим гравцем «Пульсару» став Артем Шелуха: 15 очок, 9 підбирань, 3 передачі та 2 перехоплення. На рахунку Сергія Маркова 11 очок, 5 передач і 4 підбирання.

Дублюючий склад БК «Київ» без особливих зусиль переміг однолітків із Полтави з рахунком 92:69.

Перша половина поєдинку минула в рівній боротьбі, проте в наступній кияни не залишили супернику жодних шансів, довівши власну перевагу до 23-х пунктів.

Олександр Липовий відзначився 20-ма очками та 2-ма підбираннями, ставши найрезультативнішим гравцем у складі киян. Статистичні показники його товаришів наступні: Олександр Тищенко – 16 очок, 3 підбирання; Руслан Отверченко – 11 очок, 2 передачі; Андрій Новіков – 11 очок; Максим Сандул – 10 очок і 3 підбирання.

Серед гравців БК «Полтава» 24 пункти на рахунку Андрія Сенкевіча. В активі Степана Женкова 12 очок, Юрія Коршунова та Романа Новікова – по 10 очок.

Дублюючі склади «Хіміка» та «Миколаєва» зіграли два матчі поспіль у п’ятницю та суботу.

У п’ятницю, 20-го березня в Южному відбулася перенесена гра 12-го туру між дублем «Хіміка» та МБК «Миколаїв-МДГУ», яка завершилася з рахунком 97:32 на користь южненців.

Вигравши першу половину гри із вражаючою перевагою 53:10, «Хімік» трохи збавив оберти в наступні дві десятихвилинки, що однак не завадило господарям, які задіяли одразу одинадцятьох гравців, довести матч до розгрому.

Найрезультативнішим гравцем матчу у складі «Хіміка» став Дмитро Антонець, на рахунку якого 19 очок, 2 підбирання та 2 перехоплення. В активі Олександра Гудкова 18 очок, 5 підбирань, 3 перехоплення та 2 передачі. По 10 балів набрали Олександр Коломійчук і В'ячеслав Бринза.

Єдиним гравцем «Миколаєва», котрий досяг 10-ти очкового рубежу результативності став Геннадій Дзюба. 6 очок і 10 підбирань в активі Всеволода Шурмеля.

В суботу ці ж команди знову зустрілися в рамках 24-го року й завершили поєдинок із рахунком 74:69.

Цього разу підсумок матчу відрізняється від попереднього результату, адже у складі молодих «корабелів» зіграли лідери дублю Вадим Норенко та Максим Шепіль, на рахунку яких 49 із 69-ти командних очок. Програвши першу половину гри з рахунком 34:44, миколаївці поступилися й у третій чверті, заледве не наздогнавши суперника протягом останніх десяти хвилин.

Ігор Дранченко, котрий у п’ятницю зіграв лише ближче 11-ти хвилин, цього разу став найрезультативнішим гравцем у складі «Хіміка»: 23 очка, 7 підбирань, 3 перехоплення та 2 передачі. В активі Олександра Сабутського 14 очок і 5 підбирань, Дениса Парвадова – 10 очок і 2 підбирання.

Максим Шепіль записав на свій рахунок 26 пунктів, 9 відскоків і 2 перехоплення, Вадим Норенко – 23 бали й 11 підбирань, плюс 2 предачі та 2 перехоплення, Всеволода Шурмеля – 11 балів і 4 підбирань.

Категория: Українська Суперліга | Просмотров: 589 | Добавил: probasket | Рейтинг: 0.0/0 |