Главная » 2009 » Март » 21 » Тріумф МБК «Миколаїв» у Южному
Тріумф МБК «Миколаїв» у Южному
22:10
Поєдинок між «Хіміком» і «Миколаєвом», який став уже шостим у сезоні, багато хто розцінював як центральний у 24-му турі, й він виправдав очікування вболівальників. Чотири чверті запеклої боротьби завершилися перемогою «корабелів» із рахунком 78:67, а найбільше допік господарям колишній гравець «Хіміка» Джарріус Джексон, на рахунку котрого 23 очка.

Поступаючись в дебюті зустрічі, «корабели» зуміли наприкінці першої чверті вийти вперед після влучних пострілів Джарріуса Джексона та Олексія Онуфрієва. Головний тренер «Хіміка» Олівер Поповіч попросив тайм-аут, після якого, змусивши суперника фолити, южненці за рахунок реалізації штрафних скоротили відставання до мінімуму – 14:15. Але останнє слово залишилося за гостями. Олександр Раєвський із середньої дистанції встановив рахунок, з яким команди розпочали наступну десятихвилинку.

У взаємній боротьбі минула й вона, хоча після трьох з лишком стартових хвилин «Миколаїв», у складі якого неможливо було зупинити Джарріуса Джексона (двічі з середньої дистанції та двічі з-за дуги легіонер вражав кошик своєї колишньої команди), випереджав южненців на 8 очок. І знову наставник господарів попросив тайм-аут, який подіяв – Уайкін Кєллі, Стефан Сіновець і Станіслав Завадський скоротили відставання від суперника до 2-х пунктів. Але кінцівка першої половини гри залишилася за «корабелами», які забезпечили собі перевагу в 5 очок перед великою перервою – 32:37.

Після третьої чверті, яку команди відіграли на рівних, різниця в рахунку не змінилася. Більше того, на початку десятихвилинки, коли Андрій Агафонов обмінявся 3-х очковими з Леонідом Яйлом і Сергієм Гладирем, перевага «Миколаєва» сягнула 8-ми очок. Однак Олександр Кольченко й Агафонов, котрий завдяки ще двом влучанням у кошик суперника став найкращим гравцем перших хвилин третього ігрового відрізку, зуміли перевагу суперника нівелювати, а Олу Фамутімі й, узагалі, – вивести «Хімік» уперед. Однак гості задіяли 3-х очкові кидки, три з яких влетіли в кошик южненців, зберігши відчутну перевагу миколаївців, у складі яких особливою активністю відзначався Міхал Хлєбовицькі. Саме польський легіонер на двох із Онуфрієвим зі штрафних приніс команді наприкінці третьої десятихвилинки 3 очка, на що Фамутімі відповів дальнім пострілом.

Протягом заключного відрізку гри до 5-ти очок переваги, здобутих у трьох попередніх чвертях, МБК «Миколаїв» додав ще 6. В той час, як господарів підвела реалізація, миколаївці здійснили ривок, який розпочали Яйло та Хлєбовицькі, а продовжили Джексон і Раєвський, котрі на двох набрали 15 балів. Останні хвилини особливих змін у співвідношення сил на майданчику не внесли. Як наслідок – упевнена перемога «Миколаєва», який закріпився на п’ятій сходинці турнірної таблиці.

Джарріус Джексон став найрезультативнішим гравцем і своєї команди, й матчу загалом, записавши на свій рахунок 23 очка, 2 підбирання та 1 перехоплення. Статистичні показники його партнерів по команді наступні: Леонід Яйло – 12 очок. 7 підбирань, 3 передачі; Сергій Гладир – 11 очок, 5 підбирань, 1 передача; Міхал Хлєбовицькі – 10 очок, 1 перехоплення.

У складі господарів яскраву гру другий матч поспіль демонструє Олу Фамутімі, в активі якого 22 пункти й 11 підбирань, а також 2 перехоплення. Ще один «дабл-дабл» (13 балів і 14 відскоків, плюс 8 передач й 1 перехоплення) записав на свій рахунок Уайкін Кєллі.

Категория: Українська Суперліга | Просмотров: 598 | Добавил: probasket | Рейтинг: 0.0/0 |