Главная » 2009 » Март » 21 » БК-93 «Пульсар» поступається «Донецьку»
БК-93 «Пульсар» поступається «Донецьку»
22:10
Програвши три з чотирьох десятихвилинок, «Пульсар» поступився на домашньому паркеті донецьким «тиграм» з рахунком 66:89.

Дебютна чверть минула в рівній боротьбі, переможцями з якої вийшли гості, вигравши в рівненчан 2 очка, а один лише Пі Джей Таккер записав на свій рахунок 12 із 19-ти командних очок. Натомість у господарів не пішли їх улюблені 3-х очкові кидки (із 7-ми спроб вдалося реалізувати лише одну), тож наступну, найменш результативну десятихвилинку команди розпочали за рахунку 17:19 на користь БК «Донецьк». Спершу донеччани утримували перевагу в кілька пунктів, здобуту протягом попереднього відрізку гри. Однак Дмитро Дятловський і Роман Гуменюк рахунок зрівняли, а після того, як все той же Дятловський відповів із-за дуги на удар Урбонаса Жидрунаса, «Пульсар» вийшов уперед. Проте лідерство господарів тривало недовго – Деметріус Александер видав хороший ігровий відрізок, заробивши 5 очок, а Таккер із Андресом Родрігезом дозволили «Донецьку» піти на велику перерву за комфортної переваги у 8 пунктів – 28:36.

Третю десятихвилинку «Пульсар» провалив – 16:35, не в змозі зупинити неймовірну атаку «Донецька»: Таккер записав на свій рахунок у цей ігровий проміжок 12 очок, Кріс Оуенс – 11. Тож, заключну десятихвилинку команди розпочали за рахунку 44:71 на користь гостей. Нарешті господарі стали влучати в кошик суперника здалеку – тричі це вдалося зробити Дмитру Брянцеву та по одному разу Дятловському й Шемосюку, тобто майже вдвічі більше, ніж за три попередні чверті, завдяки чому «Пульсар» відіграв 4 очка, але на більше команди Михайла Переверзія просто не вистачило.

Найрезультативнішим гравцем поєдинку став форвард донеччан Пі Джей Таккер, на рахунку якого 32 очка та 2 підбирання. Його одноклубник Кріс Оуенс відзначився «дабл-даблом»: 18 очок і 14 підбирань, до яких він додав 2 передачі та 2 перехоплення. В активі Деметріуса Александера 13 пунктів, 2 підбирання й 1 передача.

У складі БК-93 «Пульсар» по 16 очок набрали Роман Гуменюк (плюс 7 підбирань і 3 блок-шоти) і Дмитро Брянцев (плюс 3 підбирання). 15 пунктів, 3 відскоки й 1 перехоплення на рахунку Дмитро Дятловського.

Категория: Українська Суперліга | Просмотров: 482 | Добавил: probasket | Рейтинг: 0.0/0 |