Главная » 2009 » Март » 21 » БК «Київ» долає «Полтаву»
БК «Київ» долає «Полтаву»
22:09
БК «Київ», який на тижні провів дві гри з французьким «Шоле» в рамках чвертьфіналу Єврочелленджу, приймав у «Меридіані» «Полтаву» й переміг із рахунком 75:64.

Як і очікувалося напередодні, зустріч «Києва» з «Полтавою» стала протистоянням рівних за силами суперників, які зберігала інтригу протягом майже чотирьох ігрових відрізків. Відкривши рахунок, полтавчани лідирували у першій половині дебютної десятихвилинки, випереджаючи господарів на 3 очка. Однак за три хвилини до перерви Манучар Маркоішвілі, Артур Дроздов і Денис Лукашов вивели свою команду вперед. Наставник гостей Рамунас Цвірка попросив тайм-аут, після якого Рікі Клемонс із-за дуги рахунок зрівняв – 8:8. Але майже одразу ж Маркоішвілі також відповів 3-х очковим кидком. Час, що залишився до кінця першої чверті, команди провели результативно, обмінюючись кидками з середньої відстані. На останніх секундах за рахунку 15:14 Лукашов реалізував штрафний і встановив остаточний рахунок дебютної чверті.

На початку другої десятихвилинки після активних дій в атаці Маркоішвілі, Лукашова та молодого Романа Дмитренка господарям вдався ривок, який забезпечив їм 6-ти очкову перевагу над суперником. Протягом кількох наступних хвилин, незважаючи на 5 очок, набраних Юріцею Жужею, кияни утримували гостей на відстані у 5-6 пунктів. За хвилину до завершення першої половини Аурімас Кежа скоротив відставання своєї команди до 3-х очок, але Олег Салтовець, реалізувавши обидва штрафні, повернув киянам перевагу в +5.

Таким чином, третю чверть команди розпочали за рахунку 34:29. Однак не минуло й чотирьох хвилин, як Джейсон Уеллс, видавши чудовий відрізок, протягом якого він набрав 7 балів (ще 2 американець додав наприкінці десятихвилинки), рахунок зрівняв – 38:38. БК «Київ» спробував повернути собі перевагу, однак слобожанці суперника далеко від себе не відпускали. Менше, ніж за хвилину до кінця чверті «вовки» поступалися БК «Полтаві» з рахунком 47:48. Але Роман Дмитренко, влучивши в кошик суперника з-за дуги, знову вивів уперед господарів.

Кульмінація поєдинку припала на заключну десятихвилинку. Вже в її дебюті Джейсон Уеллс зрівняв рахунок у матчі. Дроздов знову вивів уперед БК «Київ», після чого команди обмінялися серією нереалізованих моментів, аж поки Лукашов з 3-х очкової дистанції та Салтовець не забезпечили 7-ми очкову перевагу господарям. Але Гітіс Сірутавічус, також із-за дуги, та Сауліус Казявічус, двічі з середньої дистанції, встановили паритет. Більше того, Жужа зі штрафних вивів «Полтаву» вперед. Саме тому, дальній постріл Маркоішвілі став «вовкам» у нагоді. Після цього грузинський легіонер додав ще 2 очка, а Денис Лукашов, у свою чергу, вразив кошик суперника з-за дуги. За хвилину з хвостиком до завершення гри за рахунку 67:59 на користь киян й одразу ж після фолу Маркоішвілі БК «Полтава» взяла тайм-аут. Рікі Клемонс обидва штрафні акуратно реалізував, а потім додав до них 3-х очковий. Але БК «Київ» впевнено провів кінцівку поєдинку: Дроздов, Маркоішвілі та Лукашов не схибили зі штрафних, а Салтовець, перехопивши м’яч, поклав його до корзини суперника.

В підсумку – закономірна перемога господарів, котрі поступилися лише в одній чверті й перемогли завдяки виграному підбору (36 проти 26-ти в суперника) та кращій реалізації 3-х очкових і штрафних кидків.

Найрезультативнішим гравцем у складі БК «Київ» став Манучар Маркоішвілі, в активі якого 21 очко, 8 підбирань, 2 передачі та 2 перехоплення. 15 очок, 5 підбирань і 4 передачі записав на свій рахунок Денис Лукашов, 13 очок, 5 підбирань, 2 передачі й таку ж кількість перехоплень – Олег Салтовець. Артур Дроздов став автором «дабл-дабла»: 12 пунктів і 10 підбирань, плюс 2 «асисти».

Серед гравців БК «Полтава» можна виокремити Джейсона Уеллса, котрий відзначився 17-ма балами, 6-ма підбираннями та 2-ма передачами, а також Рікі Клемонса, на рахунку якого 12 очок, 1 передача й 1 зібраний відскок.

Категория: Українська Суперліга | Просмотров: 549 | Добавил: probasket | Рейтинг: 0.0/0 |