Главная » 2009 » Март » 15 » 23-й тур чемпіонату дублерів: огляд матчів
23-й тур чемпіонату дублерів: огляд матчів
19:33
В суботу відбулися матчі 23-го туру чемпіонату дублюючих складів команд Суперліги. В трьох поєдинках перемогу святкували гості, й лише в одному – господарі, котрі вирвали її на останніх секундах.

Дубль БК-93 «Пульсар» програв одноліткам із Маріуполя з рахунком 56:77.

Поступившись за підсумками першої половини з рахунком 26:44, рівненчани, котрі другий матч поспіль грали без свого лідера Вадима Коваля, дещо краще провели дві наступні десятихвилинки. Проте не лише не зуміли скоротити відставання від «Азовмашу», а й збільшили розрив, який встановився після першої половини.

Найрезультативнішим у складі «Азовмашу» серед одинадцяти гравців, що з’явилися на майданчику, став Максим Колядов, на рахунку якого 20 очок, 2 підбирання й 1 передача. По 11 балів команді принесли Антон Буц (плюс 7 підбирань і 2 передачі) та Дмитро Виноградський (плюс 5 підбирань).

«Пульсарівець» Артем Шелуха набрав 15 очок, зібрав 9 підбирань, а також віддав 3 передачі. В активі Сергія Маркова 12 пунктів, 5 перехоплень, 3 підбирання та 2 передачі.

МБК «Миколаїв-МДГУ» обіграв дублюючий склад БК «Київ» з рахунком 58:57.

У найбільш захоплюючому поєдинку 23-го туру чемпіонату дублерів молоді «корабели» лише наприкінці матчу вирвали перемогу в київських однолітків. Поступаючись після першої чверті 12:18, протягом наступних десяти хвилин господарі не тільки скоротили відставання від суперника, а й вийшли вперед – 35:34 перед великою перервою. Третю чверть знову виграли кияни, проте випереджаючи «Миколаїв» лише на 3 очка, тож у заключній десятихвилинці обидві команди до останніх секунд боролися за перемогу. Реалізувавши обидва штрафні, Руслан Отверченко менше ніж за хвилину до завершення гри, вивів «Київ» уперед. Але Максим Шепіль, поціливши в кошик суперника, врешті-решт приніс перемогу «корабелам».

Всеволод Шурмель приніс господарям 19 очок і зібрав 12 підбирань, інший миколаївець Максим Шепіль відзначився 15-ма балами, 9-ма підбираннями й 3-ма передачами, Геннадій Дзюба – 11-ма очками та 2-ма перехопленнями.

Найбільш результативним у складі киян став Руслан Отверченко, записавши на свій рахунок 18 очок, 5 підбирань і 3 перехоплення. 14 балів і 9 підбирань додав Олександр Тищенко, 13 балів й 11 відскоків – Максим Сандул.

Дублюючий склад «Хіміка» переміг на виїзді БК «Полтава» з рахунком 87:74.

Першу чверть южненці виграли з упевненою перевагою в 10 очок, а Сергій Коваль набрав 10 балів із 24-х командних. Після другої десятихвилинки, протягом якої найактивнішим у складі гостей був Олександр Гудков, перевага «Хіміка» зросла – 49:36. Перед заключною чвертю полтавчани поступалися супернику 16-ма пунктами. Її господарі провели краще, ніж «Хімік», але зуміли відіграти лише 3 бали.

У складі «Хіміка» результативну гру продемонстрували Сергій Коваль, в активі котрого 24 очка, 6 перехоплень, 5 передач, й Олександр Гудков, який записав на свій рахунок «дабл-дабл»: 20 пунктів і 12 відскоків. 12 очок приніс своїй команді В'ячеслав Бринза, по 10 – Дмитро Антонець й Олександр Сабутський.

Найрезультативнішим гравцем БК «Полтава» став Юрій Коршунов – 23 очка й 17 підбирань. 22 пункти, 4 підбирання та 2 передачі записав на свій рахунок Андрій Сенкевіч, 12 балів і 7 підбирань – Степан Женков, 10 балів – Роман Новіков.

Резервний склад БК «Донецьк» без особливих зусиль здолав дубль «Сумихімпрому» – 119:73.

Вже за підсумками першої половини найбільш результативної гри 23-го туру чемпіонату дублерів «тигри» впевнено лідирували – 58:35. Проте третю чверть господарі провели з суперником майже на рівних, поступившись лише одним очком. Але перевага БК «Донецьк» перед заключним відрізком гри сягнула 24-х очок. А ще більш потужно проведена остання чверть дозволила донеччанам завершити матч розгромом.

Тимур Бабкин став найрезультативнішим гравцем донецької команди: 26 очок, 9 підбирань, 4 перехоплення. 18 очок, 5 підбирань, 5 передач на рахунку Артема Щєпкіна. Олександр Посохов заніс у свій актив 15 пунктів і 4 передачі, Олексій Шаповалов – 13 пунктів, 5 відскоків і 3 «асисти», Антон Шостак – 10 балів і 5 підбирань.

Дмитро Тимченко приніс «Сумихімпрому» 18 очок, а також відзначився 3-ма передачами та 2-ма перехопленнями. В активі Івана Каляєва 16 балів, 7 підбирань, 2 передачі та 2 перехоплення, Олександра Лемешевського – 15 балів, 3 підбирання та 3 перехоплення.
Категория: Українська Суперліга | Просмотров: 564 | Добавил: probasket | Рейтинг: 0.0/0 |