Главная » 2009 » Март » 15 » Тріумф БК «Полтава» в матчі з «Хіміком»
Тріумф БК «Полтава» в матчі з «Хіміком»
19:30
Напевно, наставник «Хіміка» Олівер Поповіч, коли говорив перед грою, що внаслідок нового формату тренувань, очікує певного спаду у грі команди, не міг і подумати, що протистояння з «Полтавою» завершиться поразкою його підопічних з рахунком 92:84.

Матч розпочався за, здавалося б, зручним для «Хіміка» сценарієм – минуло десь із півхвилини, а южненці вже вели в рахунку 6:0 після двох 3-х очкових Ненада Чанака й Андрія Агафонова. Більше того, попри всі намагання господарів, «Хіміку» вдавалося утримувати комфортну для себе перевагу протягом усього стартового відрізку гри, який врешті-решт завершився з рахунком 20:27 на користь гостей.

Що трапилося із «Хіміком» у другій чверті, напевно, знає лише головний тренер команди. Южненці не могли влучити в кошик суперника близько шести хвилин, незважаючи на те, що Олівер Поповіч двічі за цей час просив тайм-аут. Натомість полтавчани не лише ліквідували відставання від суперника, для чого їм вистачило двох хвилин, але й впевнено вийшли вперед, ведучи в рахунку за чотири хвилини до великої перерви 40:27. Нарешті прокинувшись, гості кинулися надолужувати згаяне: Стефан Сіновець реалізував два штрафні, Олу Фамутімі забив з гри, а Уайкін Кєллі тричі вразив кошик «Полтави» з-за дуги. Однак у складі господарів знайшовся свій герой – Сауліус Казявічус до трьох очок, набраних на початку десятихвилинки додав ще 7, а Аурімас Кежа поставив крапку в першій половині гри – 49:40 перед великою перервою.

Третю чверть також виграли господарі, ведучи в рахунку до її середини 60:46 й підійшовши до заключного відрізку гри із 22-х очковим гандикапом. Причому, протягом передостанньої десятихвилинки у складі «Хіміка», якщо не брати до уваги кидок Станіслава Завадського, забивав лише Олу Фамутімі, безумовно, найкращий гравець южненців у цьому матчі, на рахунку котрого лише в третій чверті 8 із 10-ти, здобутих командою очок.

Все на що спромоглися гості в останній чверті, так це скоротити відставання до 8-ми пунктів. На її початку южненці тричі поспіль вразили кошик суперника з 3-х очкової дистанції, а до шостої хвилини скоротили відставання від «Полтави» до 10-ти очок. Однак, незважаючи на п'ять влучних пострілів із-за дуги, на які полтавчани не відповіли жодним, незважаючи на результативну гру й команди в цілому (34 очка), й окремих виконавців (Фамутімі – 10, Чанак – 7), хід гри южненці переломити не зуміли. На додачу під кінець гри Фамутімі та Кєллі перебрали фолів і сіли на лаву. В підсумку – яскрава перемога «Полтави» над одним із фаворитів чемпіонської гонки.

Найрезультативнішим гравцем БК «Полтава» став Сауліус Казявічус, в активі котрого 22 пункти, 5 передач, 1 перехоплення. Гітіс Сірутавічус здобув 20 балів, додавши до них 4 підбирання та 2 перехоплення. Аурімас Кежа став автором «дабл-даблу»: 15 очок і 10 підбирань, плюс 3 передачі. Ще 12 очок, 6 підбирань і 2 «асиста» в активі Джейсона Уеллса.

Найкращим у складі «Хіміка» став Олу Фамутімі: 23 очка, 7 відскоків, 5 перехоплень. 20 пунктів, 4 підбирання та 3 передачі в активі Уайкіна Кєллі. По 13 балів команді принесли Ненад Чанак й Олександр Кольченко.

Після гри

Головний тренер БК «Хімік» Олівер Поповіч:

«З самого початку я намагався розподілити час якомога ефективніше для гравців команди, але вони не виконали мої вказівки. Ми програли підбирання на 17 пунктів, з таким результатом неможливо грати на гарному рівні. Взагалі, «Полтава» грала дуже добре, команда довго йшла до цієї перемоги. Для нас же головне зараз – це підготовка до плей-офф, до якого ми повинні вийти з 4-го місця».

Капітан команди БК «Полтава» Іван Шкурупій:

«Вважаю, що старт матчу наша команда провела не дуже сконцентровано. «Хімік» – це не та команда, з якою можна розслаблятися. Але у другій чверті ми зібралися з силами й показали, на що здатні. В останній чверті, мабуть, ми просто трохи втомилися. Взагалі, чудова перемога!».
Категория: Українська Суперліга | Просмотров: 476 | Добавил: probasket | Рейтинг: 0.0/0 |