Главная » 2009 » Март » 15 » «Азовмаш» долає БК-93 «Пульсар»
«Азовмаш» долає БК-93 «Пульсар»
19:30

Маріупольці, перебуваючи в оптимальній формі, перемогли на виїзді ослаблений травмами провідних виконавців рівненський «Пульсар» з рахунком 78:65.

Як і говорив наставник господарів Михайло Переверзій, проти «Азовмашу» не змогли зіграти Ілля Шемосюк й Андрій Артимович. Натомість Олександр Захожий, Роман Гуменюк і Дмитро Дятловський зуміли відновитися до звітної гри. Однак рівненчан від поразки це не врятувало. Власну перевагу маріупольці, котрі грали без лідера Кхаліда Ель-Аміна, окреслили вже протягом стартового відрізку гри – 26:14. Дмитро Дятловський розпочав поєдинок із двох поспіль 3-х очкових кидків, на що маріупольці відповіли влучаннями з-за дуги Олександра Скутельника та Діжона Томпсона, а потім, застосувавши улюблену зброю господарів, ще тричі (двічі – Скутельник, одного разу – Річард Гуін) поцілили в кошик суперника здалеку. Тож, уже до середини першої чверті гості вели в рахунку +9. До кінця десятихвилинки «Азовмаш» зумів збільшити перевагу до 12-ти пунктів.

Наступна чверть минула в рівній боротьбі, причому, цього разу господарям нарешті вдалося перестріляти «левів» здалеку – три 3-х очкових проти одного в маріупольців, у складі яких Хасан Різвіч і Сімонас Сєрапінас здобули 15 із 18-ти командних балів. Таким чином, на велику перерву команди пішли за все тієї ж переваги гостей – 44:32.

Протягом третьої найменш результативної десятихвилинки «Азовмаш» збільшив власну перевагу до 15-ти пунктів. Знову застосувавши дальні кидки, які двічі вдалися Річарду Гуіну та по разу Скутельнику і Ярутісу, маріупольці вже на шостій хвилині чверті вели із перевагою в 21 очко. Й лише вправна реалізація штрафних рівненчанами дозволила їм відіграти 6 балів.

Заключну чверть команди розпочали за впевненої переваги «Азовмашу» –45:60. Однак рівненчани потужно провели останню десятихвилинку, спромігшись скоротити відставання від суперника до 7-ми очок за дві хвилини до завершення гри. І знову свою роль зіграли 3-х очкові кидки, три з яких влучили в кошик суперника «Пульсару». Але більшого маріупольці господарям не дозволили, впевнено провівши кінцівку поєдинку.

Одразу шість гравців у складі «Азовмашу» подолали межу результативності в десять очок. Найрезультативнішим став Хасан Різвіч – 19 пунктів, 7 підбирань і 2 передачі. По 12 балів набрали Річард Гуін (плюс 8 підбирань) й Олександр Скутельник (плюс 3 передачі та 2 перехоплення), 11 – Сімонас Сєрапінас (плюс 5 підбирань), по 10 – Діжон Томпсон (плюс 5 підбирань і 4 передачі) та Роландас Ярутіс (плюс 4 передачі та 2 перехоплення).

У складі «Пульсару» 22 очки, 2 підбирання та 2 передачі на рахунку Дмитра Брянцева, 12 очок, 6 відскоків, 4 «асисти» – Дмитра Дятловського, 10 очок і 5 підбирань – Романа Гуменюка.

Категория: Українська Суперліга | Просмотров: 489 | Добавил: probasket | Рейтинг: 0.0/0 |