Главная » 2009 » Март » 15 » Перемога БК «Київ» у Миколаєві
Перемога БК «Київ» у Миколаєві
19:29

Поєдинок між «Миколаєвом» і «Києвом» багато хто вважав центральним у 23-му турі. Й команди в принципі виправдали очікування вболівальників, підтримуючи інтригу протягом майже всього матчу, який завдяки фінішному спурту виграли кияни з рахунком 68:61.

БК «Київ» потужно провів дебютну чверть, повністю нейтралізувавши «Миколаїв». Хоча стартові п’ять-шість хвилин на майданчику точилася рівна боротьба, причому, обидві команди підводила реалізація. Врешті-решт результат кияни забезпечили собі протягом останніх двох хвилин після того, як Максим Пустозвонов, Манучар Маркоішвілі, Артур Дроздов і Денис Лукашов по черзі вразили кошик суперника, на що господарі відповіли лише пострілами Джарріуса Джексона та Леоніда Яйла.

Тож наступну чверть команди розпочали за рахунку 9:17. В її дебюті Сергій Гладир і Манучар Маркоішвілі обмінялися пострілами з-за дуги. Однак для «Києва» цей триочковий став останнім у першій половині гри. Натомість «корабели» ще двічі вразили кошик суперника з далекої відстані, зумівши в підсумку скоротити відставання до 3-х пунктів – 32:35 перед великою перервою.

Третю десятихвилинку також виграли підопічні Володимира Поляха, не лише перестрілявши суперника з 3-х очкової дистанції (3 з 9-ти проти 2-х із 6-ти), а й використавши відверто слабку реалізацію киян з близької відстані (лише дві вдалих спроби з дванадцяти), а також реалізувавши всі свої штрафні кидки. Таким чином, вигравши чверть з рахунком 15:9, вже «Миколаїв» випереджав гостей перед заключною десятихвилинкою на 3 очка.

Протягом майже всього заключного відрізку гри на майданчику точилася рівна боротьба. Після того, як на початку чверті Джарріус Джексон дозволив своїй команді відірватися від киян на п'ять пунктів, Олег Салтовець і В'ячеслав Кравцов зуміли ліквідувати розрив у рахунку. А протягом наступних трьох хвилин Кравцов і Маркоішвілі, котрий загалом результативно провів останню десятихвилинку, вивели БК «Київ» уперед на 6 очок. Однак Терелл Блейр і Міхал Хлєбовицькі майже одразу ж п'ять із них відіграли. За рахунку 59:60 за дві хвилини до завершення гри Саша Обрадовіч узяв тайм-аут, який в підсумку приніс свою користь. Кияни потужно провели кінцівку поєдинку – Салтовець і Маркоішвілі вдало реалізували свої штрафні, Кравцов додав ще 2 очка з гри, на що господарі спромоглися відповісти лише штрафними Олексія Онуфрієва та кількома невдалими спробами 3-х очкових кидків.

Найрезультативнішим гравцем поєдинку став Манучар Маркоішвілі, в активі котрого 22 пункти, 5 передач і 4 підбирання. Одного відскоку не вистачило його партнеру по команді Денису Лукашову до «дабл-дабла»: 13 балів і 9 підбирань, плюс 3 передачі. Натомість Олегу Салтовцю це досягнення підкорилося – 11 + 11, до яких він додав 1 перехоплення.

У складі «Миколаєва» по 13 очок заробили Джарріус Джексон (плюс 3 передачі та 3 підбирання) та Сергій Гладир (плюс 4 підбирання й 1 передача). Ще 10 очок додав Терелл Блейр, котрому на додачу вдалося зібрати 18 (!) підбирань і здійснити 3 блок-шоти.

Категория: Українська Суперліга | Просмотров: 498 | Добавил: probasket | Рейтинг: 0.0/0 |