Главная » 2009 » Март » 12 » «Азовмаш» припиняє боротьбу в ЄвроКубку
«Азовмаш» припиняє боротьбу в ЄвроКубку
17:59

10/03/09, 21:02

В рамках останньої гри другого групового раунду ЄвроКубку «Азовмаш» на виїзді переміг сербську «Црвену Звезду» з рахунком 95:72. Однак перемога «Гемофарма» над «Валенсією» в іншому матчі групи «К», на жаль, позбавили маріупольців шансу на продовження боротьби в престижному європейському турнірі.

«Азовмаш» впевнено розпочав поєдинок, вже на третій хвилині випереджаючи суперника на 6 очок завдяки двом реалізованим 3-х очковим Олександра Скутельника та Річарда Гуіна, між якими кошик суперника з близької відстані вразили Діжон Томпсон і Хасан Різвіч, на що господарі відповіли лише двома пострілами Елмедіна Кікановіча. Утримуючи суперника на такій відстані майже всю чверть, маріупольці все ж таки дозволили йому дещо скоротити розрив – 16:20 за підсумками дебютної десятихвилинки. На початку наступної «Црвена Звезда» зуміла наблизитися до гостей на одне очко. «Азовмаш» одразу ж відірвався, як здавалося, на безпечну відстань у вісім пунктів, на що сербські баскетболісти відповіли власним ривком, який дозволив їм не лише зрівняти рахунок, а й вирватися вперед. І лише два влучних постріли здалеку Кхаліда Ель-Аміна та Річарда Гуіна повернули перевагу «левам», а Діжон Томпсон і Роландас Ярутіс її збільшили. В підсумку, на велику перерву команди пішли за рахунку 35:40 на користь гостей.

Впевнено виграти третю чверть гостям дозволили вдалий старт, після якого вже на третій хвилині «Азовмаш» вигравав у суперника 10 очок, а також хороша реалізація дальніх кидків – двічі Сімонас Сєрапінас і по разу Амін і Гуін влучали в кошик суперника з-за дуги. Останню чверть маріупольці розпочали з +11 в активі. А серби, схоже, відмовилися від непотрібної їм боротьби. Сімонас Сєрапінас ледве не самотужки розтрощив оборону суперника – три 3-х очкових, ще два кидки з ближньої дистанції й три штрафні дозволили йому стати найрезультативнішим гравцем поєдинку. Під кінець у складі маріупольців на майданчик вийшли молоді Богдан Байда й Олександр Оснач. В підсумку, 28:16 в заключні десять хвилин трансформувалися в 95:72 за результатами всього поєдинку, в якому впевнену, однак, як виявилося, марну перемогу здобув «Азовмаш».

На рахунку Сімонаса Сєрапінаса 22 очки, 4 підбирання, 3 перехоплення та 2 передачі. Річард Гуін додав 18 балів і 4 підбирання. В активі Хасана Різвіча 16 пунктів і 7 підбирань, Діжона Томпсона – 14 пунктів, 6 підбирань і 4 передачі.

Категория: Українська Суперліга | Просмотров: 600 | Добавил: probasket | Рейтинг: 0.0/0 |