Главная » 2009 » Март » 9 » "Політехніка" - "Дніпро" - 80:78
"Політехніка" - "Дніпро" - 80:78
18:35
"Політехніка" - "Дніпро" - 80:78 (16:24,19:17,20:9,15:20,10:8)Після поразки у минулому турі на власному майданчику запорізькому „Ферро-ЗНТУ”, львівська „Політехніка-Галичина” вже не мала права на помилку. А суперник цього разу був значно серйозніший – дніпропетровське „Дніпро”. Та ще й у турнірній таблиці команди знаходяться поруч. Тому гра, яка до речі, відбувалася у Міжнародний жіночий день 8 березня вийшла по-справжньому бойова та цікава.

Першими рахунок відкрили дніпропетровці. Зробив це кидком з периметру темношкірий легіонер „Дніпра” Беверлі – 0:3. Відповідь господарів не забарилася. Гуртовий з кута майданчику відповів „двійкою” – 3:2. Однак, снайпер гостей Вільховецький двічі поспіль влучивши із-за периметру зорганізував ривок – 2:8. Запал „Дніпра” за 7.57 до кінця першої чверті „трійкою” збив снайпер галичан Кудрявцев – 5:8. Слід зазначити, що до цього моменту центровий „дніпрян” Григорій Хижняк встиг зробити два блок-шоти. Спочатку він заблокував кидок Олександра Кудрявцева, а згодом Йована Копрівіци. За 4 хвилини 13 секунд до завершення першого періоду за рахунку 8:17 головний тренер „Політехніки-Галичини” взяв тайм-аут. Послухавши настанови свого тренера, господарі відразу почали втілювати їх у життя. Після влучної двійки Геннадія Кузнєцова галичани підібралися до дніпропетровців на відстань у п’ять пунктів – 15:20. Однак, у першій десятихвилинці перемогу все-таки святкували дніпропетровці – 16:24.
В другій чверті, як і в першій, гості закинули першими. Корнієнко поборовшись під щитом „Політехніки-Галичини”, підправив м’яч після невлучного кидка партнера по команді Панченка – 16:26. Капітан господарів Ярослав Зубрицький у наступній атаці зробив гідну відповідь – 18:26. „Політехи” почали щільніше грати у захисті. Відтак, вже до середини другого періоду встигли нахапати п’ять командних фолів. Підсумок другої десятихвилинки влучним триочковим кидком підвів Ярослав Зубрицький – 19:17 на користь підопічних Валентина Вороніна. Однак, загальний рахунок перед великою перервою залишився за хлопцями американського наставника „Дніпра” Боба Доневальда – 35:41. А отже, вся інтрига поєдинку була ще попереду!
Після великої перерви підопічні Валентина Вороніна вийшли надзарядженими та надмотивованими. Почав спрацьовувати зонний захист, який на всі сто відсотків увімкнула „Політехніка-Галичина”. За дві хвилини до закінчення третього періоду після вдалого проходу Кудрявцева під кільце „дніпрян” рахунок скоротився до мінімуму – 48:49. Та на цьому господарі майданчику не зупинилися. Після перехоплення м’яча Джерродом Хендерсоном рахунок став – 55:50. Загалом третю десятихвилинку „Політехніка-Галичина” виграла – 20:9!
Дебют четвертого періоду, як і кінцівка третього, була за галичанами. За 7 хвилин до його завершення після „трійки” Ярослава Зубрицького табло висвітлювало – 62:53. Та гості не захотіли так просто здаватися. За 4 хвилини 50 секунд до завершення четвертої чверті вони зуміли наздогнати господарів. Зробив це влучивши з периметру Грін – 64:64. Та після цього знову запрацювала дальня артилерія „Політехніки-Галичини”. Кудрявцев та Зубрицький знову вивели „політехів” на безпечну відстань – 70:64. Бобу Доневальду нічого не залишилося, як взяти тайм-аут. Після якого за 22 секунди до завершення матчу Грін влучним двоочковим перевів гру в овертайм – 70:70. Овертайм теж не випав із загального малюнку гри. Він тримав глядачів Палацу спорту „Галичина” в напруженні до останніх секунд. Завдяки влучним триочковим кидкам Хендерсона та класному захисту перемогу у доданій п’ятихвилинці та у всій зустрічі святкувала „Політехніка-Галичина” – 80:78.
Валентин Воронін (головний тренер „Політехніки-Галичини”): „Я розраховував, що гра буде напруженою. Так і сталося. Сьогодні нам бракувало гравця задньої лінії. Наш новачок Аннєнков поки що ще не зовсім готовий грати. Та ще й Пустогвар захворів напередодні гри. Тому я вгадав, використавши проти „Дніпра” зонний захист. Загалом, в сьогоднішньому матчі можу виділити Олександра Кудрявцева, який добре грав у захисті та Джеррода Хендерсона. Окрім них добре зіграв Володимир Гуртовий. Він хоча й набрав лише два очки, зате був дуже корисним в інших компонентах гри. А от у Копрівіци та Джуріча гра сьогодні не пішла. Можливо, це був просто не їхній день”.

Категория: УБЛ | Просмотров: 606 | Добавил: probasket | Теги: Українська баскетбольна ліга, УБЛ | Рейтинг: 0.0/0 |