Главная » 2009 » Март » 9 » 22-й тур чемпіонату дублерів: БК «Донецьк» – БК «Полтава»
22-й тур чемпіонату дублерів: БК «Донецьк» – БК «Полтава»
18:28
08/03/09, 16:54

В єдиному недільному матчі 22-го туру чемпіонату дублюючих складів команд Суперліги між «Донецьком» і «Полтавою» зафіксовано рахунок 129:69.

Гості стартували надзвичайно жваво, вже до кінця другої хвилини випереджаючи молодих «тигрів» на 9 пунктів. Але до середини дебютної чверті господарі спромоглися скоротити відставання, а наприкінці й вийти вперед – 27:23. Наступні два відрізки дубль БК «Донецьк» провів неначе на одному диханні, вигравши другу чверть з рахунком 33:14, третю – 32:10. Тож, перед завершальною десятихвилинкою перевага господарів сягала 45-ти балів. Остання чверть лише поглибила очкову прірву між командами, завершивши побиття гостей, які, схоже, навіть не намагалися чинити опір.

У складі БК «Донецьк» найрезультативнішим гравцем став Артем Щєпкін – 25 очок і 2 підбирання. В активі Олександра Посохова 22 очки, 2 підбирання та 2 передачі. Тимур Бабкін зробив звичний для себе «дабл-дабл»: 19 очок плюс 13 підбирань, до яких він додав 3 передачі. Ще троє їх одноклубників подолали десятиочковий рубіж результативності: Олексій Щепкін – 16, Олексій Семенов – 15, Антон Шостак – 10.

Юрій Коршунов і Дмитро Політов принесли БК «Полтава» по 15 балів, Роман Новіков – 11.

Категория: Українська Суперліга | Просмотров: 514 | Добавил: probasket | Рейтинг: 0.0/0 |