Главная » 2009 » Март » 9 » 22-й тур чемпіонату дублерів: огляд суботніх матчів
22-й тур чемпіонату дублерів: огляд суботніх матчів
18:26
07/03/09, 21:52

В усіх трьох суботніх матчах чемпіонату дублюючих складів Суперліги перемогу святкували господарі.

Дубль «Азовмашу» в непростому поєдинку обіграв МБК «Миколаїв-МДГУ» з рахунком 75:71.

Вигравши стартову десятихвилинку з рахунком 18:15, маріупольці поступилися в наступній чверті, дозволивши гостям не лише зрівняти рахунок, а й вийти вперед за підсумками першої половини гри – 37:41. Один лише Вадим Норенко приніс «корабелам» 13 очок у другій чверті, а загалом на його рахунку в першій половині гри 18 пунктів. Однак другу половину виграли господарі. Поступаючись після третьої десятихвилинки лише одним очком, «Азовмаш», у складі якого особливою активністю вирізнялися Антон Буц, Богдан Байда й Олександр Оснач, зумів у заключній чверті зрівняти рахунок, а наприкінці гри вийти вперед.

Антон Буц став найрезультативнішим гравцем своєї команди, записавши на свій рахунок 18 очок, 6 підбирань, 3 перехоплення та 2 передачі. В активі Богдана Байди 13 балів, Олександра Оснача – 11, плюс 7 підбирань і 3 перехоплення.

«Корабел» Вадим Норенко зробив «дабл-дабл»: 25 очок й 11 підбирань, плюс 3 блок-шоти та 2 перехоплення. 20 очок на рахунку Максима Шепіля, 14 – Михайла Галенка. Всього одного бала не вистачило до «дабл-даблу» Всеволоду Шурмелю: 10 підбирань і 9 пунктів.

Дублюючий склад БК «Київ» досить легко розібрався із сумськими однолітками – 77:55.

«Сумихімпрому» не допомогла навіть його коронна зброя трьохочкові кидки, яких і в цьому поєдинку влетіло в кошик суперника немало – 11 проти лише 1-го в киян. Але жахлива реалізація 2-х очкових кидків і повністю програний підбір (21 проти 48-ми) визначили результат поєдинку, в якому гості поступалися в кожній чверті. Особливо невдало сумчани провели третю десятихвилинку, програвши її з рахунком 14:25.

Тренер дублюючого складу БК «Київ» Віталій Черній мав змогу випробувати одразу 12 молодих баскетболістів, окремі з яких вдало вписалися у гру команди. Найрезультативнішим гравцем киян у цій зустрічі став Руслан Отверченко – 18 очок, 4 підбирання, 2 передачі. 15 балів, 3 підбирання й 3 перехоплення на рахунку ще одного лідера київського дублю Олександра Липового, 10 балів – в активі Дмитра Марченка. 2-х пунктів не вистачило Євгенію Ларіну, котрий повернувся до стану «вовків» з Литви, щоб зробити «дабл-дабл»: 10 підбирань і 8 очок, плюс 1 передача та 1 перехоплення.

Два гравці резервного складу «Сумихімпрому» Іван Каляєв і Дмитро Тимченко принесли своїй команді по 11 очок.

У третьому матчі ігрового дня дубль «Хіміка» познущався над однолітками з Рівного, котрі грали без свого лідера Вадима Коваля й поступилися в Южному з рахунком 29:90.

Варто зауважити, що й молоді южненці вийшли на паркет далеко не оптимальним складом. Принаймні, Едгарас Жельоніс, як і Коваль у «Пульсару», відпочивав перед грою основного складу, за який він відіграв майже 17 хвилин, відзначившись 7-ма очками, 3-ма підбираннями та 1-ю передачею. Але й без нього найближча зміна «Хіміка» суперника просто винесла. 48:20 після першої половини гри, яка, як виявилося, була проведена молодими пульсарівцями ще непогано, перетворилися в 90:27 по завершенню поєдинку.

15 із 29-ти очок, набраних «Пульсаром», належать Артему Шелусі. Також в його активі 7 підбирань і 3 перехоплення.

Натомість у складі «Хіміка» по 20 балів здобули двоє гравців – Олександр Гудков (плюс 9 підбирань й 1 перехоплення) та В’ячеслав Бринза (плюс 6 відскоків, 3 передачі та 3 блок-шоти). 13 балів, 9 підбирань, 2 передачі та 2 перехоплення в активі Костянтина Должикова, 11 + 5 – Ігоря Дранченка, 10 + 7 – Олександра Сабутського.

Категория: Українська Суперліга | Просмотров: 567 | Добавил: probasket | Рейтинг: 0.0/0 |