Главная » 2009 » Март » 7 » «Хімік» перемагає БК-93 «Пульсар»
«Хімік» перемагає БК-93 «Пульсар»
21:41
«Пульсар» приїхав до Южного в експериментальному складі. Без Андрія Артимовича, Іллі Шемосюка й, головне, Павєла Улянко, котрий вибув до кінця сезону. На щастя для Михайла Переверзія травми Дмитра Дятловського та Романа Гуменюка виявилися не надто серйозними й дозволили їм зіграти проти «Хіміка». Проте рівненчани поступилися команді Олівера Поповіча, який також дав пограти молодим, з рахунком 62:67.

Господарі жвавіше розпочали матч, але рівненчани поступово гру вирівняли й трималися від суперника на відстані кількох очок. Кілька раз, після кидків Едгараса Жельоніса й Олександра Кольченка «Хімік» відривався від гостей. Проте «Пульсар» щоразу знаходив противагу вдалим діям южненців. За хвилину з лишком до кінця першої чверті Олександр Рябчук реалізував 2-х очковий кидок, вивівши господарів уперед на 3 очка, однак Дмитро Брянцев з лінії штрафних скоротив відставання до мінімуму – 18:17 на користь «Хіміка» за підсумками дебютної десятихвилинки.

На початку другої чверті Вадим Коваль вивів БК-93 вперед, але южненці зусиллями Дмитра Ходова, Станіслава Завадського та Стефана Сіновеця повернули перевагу «Хіміку», відірвавшись від суперника на 7 очок. Віктор Герасимчук і Дмитро Брянцев розрив у рахунку скоротили. Однак за кілька хвилин до кінця першої половини господарі знову повернули собі 7-ми очкову перевагу. І все ж кінцівка десятихвилинки за пульсарівцями – Брянцев реалізував обидва штрафних, Дятловський вистрелив із-за дуги, а Герасимчук зрівняв рахунок – 33:33 перед великою перервою.

Ключовою у протистоянні двох суперників могла стати третя десятихвилинка, перемогу з 9-ти очковим відривом у якій святкував «Хімік». Ненад Чанак і Дмитро Дятловський обмінялися 3-х очковими на третій хвилині чверті, але надалі здалеку забивали лише господарі – ще два 3-х очкових до кошика суперника поклав Чанак, додавши до них влучний кидок з близької відстані та 2 реалізовані штрафні, одним відзначився Сіновець. Гості забивали тільки зі штрафних, і лише на останніх секундах ігрового відрізку Брянцев реалізував кидок з гри.

Проте «Пульсар» не здавався й уже до середини заключної чверті не лише ліквідував 9-ти очкове відставання, а й вийшов уперед. Господарі зуміли відновити рівновагу, а малопомітний до того Уайкін Кєллі, видавши чудовий ігровий відрізок у другій половині четвертої десятихвилинки – три влучних постріли поспіль, дозволив «Хіміку» вийти вперед на 5 очок. Олу Фамутімі й Дмитро Ходов зі штрафних довели перевагу своєї команди до 7 пунктів. Тому удар Герасимчука наприкінці поєдинку вже не вирішував нічого.

Найрезультативнішим гравцем у складі переможців став Ненад Чанак, записавши на свій рахунок 17 очок, 1 підбирання та 1 перехоплення. Крім сербського форварда, жоден із десяти (!) баскетболістів «Хіміка», які виходили цього вечора на майданчик, не зумів подолати позначку в 10 очок.

Дмитро Брянцев за відсутності Павєла Улянко перебрав на себе функції головного бомбардира «Пульсару», набравши 22 бали (з них 11 – зі штрафних), а також відзначився 6-ма підбираннями та 1-м перехопленням. В активі Віктора Герасимчука 12 пунктів, 8 підбирань й 1 перехоплення.

Після гри

Михайло Переверзій, головний тренер БК-93 «Пульсар»:

«Грою я незадоволений, тому що навіть ті гравці, які були в нас у строю, не показали того баскетболу, якого ми від них чекаємо. Швидше за все, причина в тому, що нас переслідує низка травм – нещодавно прооперували Павла Улянко, була досить важка операція на руці. Струс мозку отримав Ілля Шемосюк в останній грі, і травма коліна у Артимовича, запалений ахілл у Дятловського, і досить неприємна травма у Роми Гуменюка, що також вплинуло на результат. Десь взяв на себе Брянцев Дмитро гру, але цього виявилося недостатньо, було безліч прикрих помилок, не була організована гра в нападі як треба; не змогли організувати ані Саша Захожий, ані Олексій Рябінін ту гру, до якої ми готувалися. Анатолій Дубнюк в черговий раз не зміг узяти на себе тягар лідерства, допомогти команді, і весь цей набір причин дав нам такий результат – те, що ми не змогли до кінця дограти, хоча в кінцівці був рахунок рівний, і в цей момент і потрібно було забити, але ніхто не зміг. Крім того, була слабка як для нас реалізація триочкових кидків. Якщо Дмитро Дятловський забив з дев'яти два – це абсолютно не його снайперський результат».

Олівер Поповіч, головний тренер БК «Хімік»:

«Виявилось, що в нас проблеми налаштуватися на таку команду, як, припустимо, Рівне. Крім того, на цьому тижні були проблеми з травмами у наших гравців, але так, як сьогодні, грати не можна, я незадоволений повністю грою, окрім третьої чверті, де нам забили тільки 10 очок, і віддачею деяких гравців я також незадоволений. Не можу сказати, що в захисті добре зіграли. Грали без концентрації. Такі ігри найважчі, коли суперник приїжджає неповним складом – як сьогодні, було 8 гравців, без основних виконавців. Всі думають, що легко виграємо, але так дуже рідко буває».

Категория: Українська Суперліга | Просмотров: 506 | Добавил: probasket | Рейтинг: 0.0/0 |