Главная » 2009 » Март » 7 » БК «Київ» перемагає «Сумихімпром»
БК «Київ» перемагає «Сумихімпром»
21:37

До звітної гри БК «Київ» підійшов із серйозною втратою – капітан команди Артур Дроздов не зміг взяти участь у поєдинку із «Сумихімпромом». Гості, навпаки, після «оптимістичної поразки» від «Донецька» жодних проблем зі складом, окрім сумнівів щодо участі Корі Санті, не відчували. Зрештою, Санті зіграв, але сумська команда поступилася киянам із рахунком 67:72.

Першу чверть виграли гості, перестрілявши баскетболістів БК «Київ» з дальньої дистанції (чотири 3-х очкових проти єдиного в киян). Після кидка В'ячеслава Кравцова, котрий відповів на удар Абдуллахі Кусо, «вовки» не могли влучити в кошик суперника близько п’яти хвилин. Натомість сумчани здобули 8 пунктів. Нарешті Олег Салтовець із гри та зі штрафного 3 очка відіграв, але Євген Подорванний, тричі поспіль реалізувавши 3-х очкові, збільшив перевагу власної команди. В'ячеслав Кравцов, чи не єдина ударна сила киян попереду в дебютні десять хвилин, майже одразу ж після цього довів свій особистий залік до 8-ми балів. Августінас Вітас відповів, але останнє слово в дебютній десятихвилинці все ж таки залишилося за господарями. Денис Лукашов встановив остаточний рахунок, з яким команди пішли на перерву – 15:19.

Провівши на рівних наступні десять хвилин, команди не зуміли змінити різницю в рахунку – все ті ж чотири очка розділяли їх перед великою перервою. Обмінявшись в дебюті другої чверті пострілами з-за дуги Манучара Маркоішвілі та Освальдаса Мачерніса, суперники ледве не повторили сценарій попереднього відрізку гри. Не минуло й хвилини, як перевага гостей становила 8 очок, а господарів підводила реалізація моментів. Однак поступово Салтовець і Кравцов зуміли скоротити відставання від сумчан до трьох пунктів, а Маркоішвілі спочатку з далекої відстані рахунок зрівняв, а потім і взагалі вивів свою команду вперед зі штрафного. Однак черговий 3-х очковий від Подорванного, а також кидок Лінаса Лекявічуса повернули перевагу гостям.

Третю чверть із більш ніж упевненою перевагою виграли кияни – 24:12. Спершу, після 6-ти очок Мачерніса на старті десятихвилинки, попри довгоочікуваний 3-х очковий від Лукашова, здавалося, що гості підуть у відрив. Але поступово кияни почали вирівнювати ситуацію. Лукашову вдався ще один дальній постріл, Пустозвонов, Кравцов і Маркоішвілі раз за разом реалізовували свої моменти, а сумчани, як і в першій половині гри, спробували зробити ставку на 3-х очкові, які проте цього разу в них не пішли. За дві з лишком хвилини до завершення чверті Пустозвонов вивів киян уперед, а Маркоішвілі, Лукашов і ще раз Пустозвонов забезпечили «вовкам» 8-ми очковий відрив – 57:49.

Нервова заключна десятихвилинка пройшла в обопільній боротьбі, але господарі жодного разу не дозволили супернику вийти вперед. Максимум на що спромоглися сумчани, так це за три хвилини до завершення поєдинку наблизитися до БК «Київ» на одне очко. Після кидка Маркоішвілі, який знову збільшив розрив у рахунку, Вітас майже одразу ж мінімальне відставання своєї команди та інтригу у гру повернув. Але на останніх хвилинах поєдинку все вирішили штрафні кидки. Маркоішвілі реалізував 2 з 4-х, Олег Салтовець – усі чотири, натомість «Сумихімпром» відповів лише двома штрафними Лекявічуса. На додачу Матюкевич і Вітас сіли на лаву за перебір фолів. Таким чином, навіть програна (15 – 18) остання десятихвилинка не завадила киянам відсвяткувати перемогу в матчі.

БК «Київ» продовжує дивувати. За відсутності Артура Дроздова основне навантаження лягло на плечі п’ятьох гравців, котрі з ним упоралися, з гідністю вийшовши зі складної ситуації. Особливо порадував В’ячеслав Кравцов, провівши найкращий матч у сезоні, – на його рахунку 20 очок, 8 підбирань і 4 блок-шоти. 19 балів, 8 підбирань і 5 передач в активі Манучара Маркоішвілі. 12 очок приніс команді Денис Лукашов, додавши до них 4 перехоплення, 3 підбирання та 3 передачі, 11 – Олег Салтовець (плюс 7 відскоків і 4 перехоплення), 9 – Максим Пустозвонов. Молоді Роман Дмитренко й Олександр Липовий нічим особливим не відзначилися, але дали відпочити партнерам.

Найрезультативнішим гравцем «Сумихімпрому» став Євген Подорванний – 15 очок, 2 підбирання. По 14 балів здобули Освальдас Мачерніс (плюс 5 відскоків) і Лінас Лекявічус, в активі якого «дабл-дабл» – до своїх 14 пунктів він додав 10 підбирань, 7 передач і 2 перехоплення. По 10 пунктів записали на свій рахунок Абдуллахі Кусо (плюс 7 підбирань і 3 блок-шоти) й Августінас Вітас.

Категория: Українська Суперліга | Просмотров: 615 | Добавил: probasket | Рейтинг: 0.0/0 |