Главная » 2009 » Март » 7 » МБК «Миколаїв» зазнає поразки в Маріуполі
МБК «Миколаїв» зазнає поразки в Маріуполі
21:34

«Азовмаш» навіть без травмованого Сергія Ліщука та головного тренера Рімаса Гірскіса, котрий на кілька днів відбув із Маріуполя, досить легко й невимушено переміг на домашньому паркеті «Миколаїв» з рахунком 102:85.

Рахунок у матчі було відкрито після удару Олександра Раєвського, маріупольці, у свою чергу, відповіли 3-х очковим пострілом Річарда Гуіна. Надалі команди обмінялися ударами, зберігаючи інтригу до третьої хвилини, на якій влучний кидок Кхаліда Ель-Аміна із-за дуги розпочав ривок господарів. До середини дебютної чверті перевага маріупольців сягнула 9-ти пунктів, Міхал Хлєбовицькі відставання «Миколаєва» на три очка скоротив, але «Азовмаш» продовжував атакувати кошик суперника. За хвилину з лишком до завершення десятихвилинки розрив у рахунку становив 11 очок на користь господарів. Як не намагалися миколаївці його скоротити, проте наступну чверть змушені були розпочинати із усе тими ж –11.

В дебюті другої чверті «корабели», забивши три 3-х очкові поспіль, спробували переломити хід поєдинку, але «Азовмаш» не лише втримав суперника на безпечній відстані, а й збільшив власну перевагу. Після двох дальніх ударів Ель-Аміна та Гуіна за чотири хвилини до великої перерви різниця в рахунку дорівнювала 14-ти очкам, а після чотирьох балів, зароблених Олександром Скутельником за дві хвилини до кінця чверті, взагалі сягнула 16-ти пунктів. Все, на що спромоглися гості, так це відіграти два очка, завершивши першу половину поєдинку з невтішним для себе результатом 42:56.

У третій десятихвилинці перевага господарів була не такою відчутною, однак це не завадило їм збільшити розрив у рахунку ще до 2-х пунктів. В першій половині чверті найактивнішими в «Миколаєва» попереду були Терелл Блейр і Джарріус Джексон, зусиль котрих проте не вистачило, щоб змінити хід гри. За три хвилини до кінця ігрового періоду після серії з 3-х очкових ударів Скутельника, Сєрапінаса та Ярутіса господарі випереджали суперника на 21 очко. І лише незадовго до останньої перерви в матчі «корабели» завдяки дальнім пострілам Олександра Раєвського та Сергія Гладиря зуміли дещо скоротити відставання – 67:83 перед заключною десятихвилинкою.

Її, хоч і з мінімальною перевагою, знову виграли господарі. Особливо вдалася маріупольцям кінцівка поєдинку. Дозволивши супернику наблизитися до себе на відстань в 12 пунктів, «Азовмаш» на останніх хвилинах знову рвонув уперед, вигравши в підсумку й останню чверть, і матч загалом. Не останню роль у перемозі господарів відіграв виграний підбір (37 проти 28-ми в «корабелів»), краща реалізація 3-х очкових кидків (12 із 24-х проти 9-ти з 27-ми), а також стовідсоткова реалізація штрафних (20 із 20).

Найрезультативнішим у складі господарів став Річард Гуін, на рахунку якого 20 очок, 5 підбирань і 1 передача. По 16 балів заробили Хасан Різвіч (плюс 9 відскоків і 2 передачі) та Роландас Ярутіс (плюс 2 перехоплення, 1 передача та 1 підбирання), по 12 – Діжон Томпсон (плюс 4 підбирання. 4 перехоплення та 23 передачі) й Олександр Скутельник (плюс 5 підбирань, 2 передачі та 2 перехоплення). В активі Кхаліда Ель-Аміна 10 пунктів, 5 передач і 5 підбирань.

Джарріус Джексон, записавши на свій рахунок 18 очок, 7 передач і 3 перехоплення, став найрезультативнішим гравцем «Миколаєва». В активі Терелла Блейра «дабл-дабл»: 12 очок плюс 13 підбирань. 14 балів здобув Сергій Гладир, додавши до них 4 підбирання, 3 передачі та 2 перехоплення.

Категория: Українська Суперліга | Просмотров: 518 | Добавил: probasket | Рейтинг: 0.0/0 |