Главная » 2009 » Март » 7 » ЄвроКубок: «Азовмаш» перемагає «Гемофарм»
ЄвроКубок: «Азовмаш» перемагає «Гемофарм»
23:38
03/03/09, 20:36

«Азовмаш» зберіг шанси на продовження боротьби в ЄвроКубку, перегравши сербський «Гемофарм» з рахунком 89:71.

Першу половину гри маріупольці програли – 36:42. Вже на третій хвилині дебютної чверті серби випереджали «Азовмаш» на 9 пунктів. Господарі зуміли відставання скоротити, а після двох поспіль пострілів із-за дуги Річарда Гуіна та Сімонаса Сєрапінаса навіть зрівняти рахунок за кілька хвилин до кінця дебютного відрізку гри. Однак наступну десятихвилинку команди все ж таки розпочали за 2-х очкової переваги «Гемофарму», яку сербський клуб спромігся збільшити.

Третю чверть можна сміливо записувати в актив підопічних Рімаса Гірскіса, котрі на 6 очок гостей відповіли 24-ма балами, 11 з яких в активі Кхаліда Ель-Аміна. Ще 7 додав Хасан Різвіч, котрий і в першій половині гри був досить активним на противагу Сергію Ліщуку. Заключну десятихвилинку також виграли господарі. Пішла гра в Діжона Томпсона, на рахунку якого 9 зароблених за цей ігровий проміжок очок, три 3-х очкових поклав до кошика суперника Ель-Амін, ще один додав Роландас Ярутіс. У підсумку – впевнена перемога господарів.

Найрезультативнішим гравцем у складі маріупольців став Кхалід Ель-Амін: 30 очок, 9 передач і 2 підбирання. На рахунку Діжона Томпсона 17 пунктів і 6 підбирань. Ще 16 балів здобув Хасан Різвіч, а також додав до них 5 відскоків і 2 перехоплення.

Категория: Українська Суперліга | Просмотров: 507 | Добавил: probasket | Рейтинг: 0.0/0 |