Главная » 2009 » Март » 1 » МБК «Миколаїв» перемагає «Сумихімпром» на виїзді
МБК «Миколаїв» перемагає «Сумихімпром» на виїзді
15:09
МБК «Миколаїв» впевнено переграв на виїзді «Сумихімпром» з рахунком 92:71. Поступившись за результатами першої половини 42:48, «корабели» вражаюче провели третю десятихвилинку – 27:10, не лише наздогнавши суперника, а й вирвавшись уперед. Різниця в рахунку зросла ще на 10 балів після заключної чверті, яка також в активі гостей.

По 28 очок у складі «Миколаєва» здобули Джарріус Джексон (плюс 4 підбирання та 4 перехоплення) та Сергій Гладир (плюс 2 передачі та 2 перехоплення). 10 підбирань до 8-ми балів додав Міхал Хлєбовицькі, 11 відскоків до тих же 8-ми балів – Олексій Онуфрієв.

По 13 балів і 5 підбирань «Сумихімпрому» принесли Євген Подорванний і Лінас Лекявічус. Ще 10, плюс 5 підбирань,2 передачі в активі Брайана Гріна.

Після гри

Володимир Полях, головний тренер «Миколаєва»:

«Останнім часом нас звикли вважати «домашньою» командою,тому я радий цій виїзній перемозі. У другій половині зустрічі хлопці продемонстрували характер і волю до перемоги. Якби у подальшому ми грали у захисті і нападі, як грали сьогодні – то я був би просто у захваті»

Андрій Шаптала, головний тренер «Сумихімпрому»:

«Нажаль, нашої підготовки вистачило лише на першу половину зустрічі. Після двох чвертей ми вели 8-10 очок, але утримати цю перевагу не спромоглися. Проблема «третьої чверті» була проблемою для нашої команди, проблемою вона й залишається. Не змогли ми знайти контраргументів проти результативної гри Джарріуса Джексона, який, по суті, «зробив» цю гру для «Миколаєва».
Категория: Українська Суперліга | Просмотров: 620 | Добавил: probasket | Рейтинг: 0.0/0 |