Главная » 2009 » Февраль » 25 » Єврочеллендж: БК «Київ» долає лідера німецької першості
Єврочеллендж: БК «Київ» долає лідера німецької першості
15:36

В рамках Топ 16 Єврочелленджу БК «Київ» приймав дома лідера німецької першості «ЕВЕ-Баскетс» («Ольденбург») й здобув перемогу з рахунком 64:54.

Особлива увага до цього поєдинку була прикута насамперед тому, що вперше у євросезоні кияни зіграли новим складом. У попередньому матчі з нинішнім суперником по групі «J» Єврочелленджу, який, нагадаємо, відбувся 27-го січня в Німеччині, підопічні Саші Обрадовіча шансів супернику не залишили – 86:73. Але рівно дві третини очок (62) принесли тоді легіонери, котрих у команді вже немає. Натомість в активі Артура Дроздова, Олега Салтовця та Манучара Маркоішвілі у тій грі лише 24 пункти на трьох. Але, як виявилося, «Києву» й у нинішньому складі цілком до снаги впевнено обіграти німецьких гостей.

Кияни після влучного кидка В'ячеслава Кравцова відкрили рахунок у матчі, однак гості одразу ж його зрівняли. Дебют зустрічі задав ритм усієї першої половини гри, яка вийшла малорезультативною, однак по-справжньому бойовою. Першу чверть виграли господарі із шестиочковою перевагою, яку наприкінці їм забезпечили Артур Дроздов і Максим Пустозвонов. У наступній «Ольденбург» зумів відігратися й навіть вийти вперед на 4 пункти за дві хвилини до завершення першої половини гри. Однак Дроздов зі штрафного та Пустозвонов із-за дуги рахунок зрівняли. Ще раз рівновагу на останніх секундах встановлювати довелося Олегу Салтовцю, після кидка якого табло зафіксувало рахунок 29:29, з яким команди й пішли на велику перерву.

Старт другої половини краще вдався господарям, котрі протягом перших трьох хвилин третьої чверті відірвалися від суперника на 5 очок. До середини десятихвилинки німецькі баскетболісти не лише зрівняли рахунок,а й вийшли вперед після 3-х очкового Джекіла Фостера. У відповідь Маркоішвілі продемонстрував власне вміння влучати здалеку. Проте останні чотири хвилини «вовки» провели жахливо, жодного разу не зумівши влучити в кошик суперника, який натомість спромігся довести власну перевагу до + 8. Тож заключну десятихвилинку команди розпочали за рахунку 40:48 на користь гостей. Проте вже до кінця третьої хвилини БК «Київ» зусиллями після двох поспіль 3-х очкових Пустозвонова та Маркоішвілі, а також постріл Салтовця рахунок зрівняв. Саме тоді й стало зрозуміло, що ця команда перемогу так просто не віддасть. Головними дійовими особами в заключні хвилини поєдинку у складі киян стали Манучар Маркоішвілі та капітан Артур Дроздов, забезпечивши команді досить комфортний відрив. 3-х очковий від Джейсона Гарднера за хвилину до завершення був радше кидком відчаю, а фоли німців ні до чого не призвели: молодий Денис Лукашов, як в Южному, не схибив. Не схибив і досвідчений Олег Салтовець.

Артур Дроздов вдруге поспіль після матчу української першості відзначається «дабл-даблом»: 15 очок і 13 підбирань, плюс 2 «асисти». 16 пунктів, 3 передачі та 3 підбирання записав на свій рахунок Манучар Маркоішвілі. 13 очок і 6 відскоків в активі Максима Пустозвонова, 10 + 7 – Вячеслава Кравцова. Ледь-ледь не дотягнув до «дабл-даблу» Олег Салтовець – 8 балів і 9 підбирань.

Категория: Українська Суперліга | Просмотров: 604 | Добавил: probasket | Рейтинг: 0.0/0 |