Главная » 2009 » Февраль » 22 » Огляд матчів 20-го туру чемпіонату дублерів: шість «дабл-даблів» у трьох матчах
Огляд матчів 20-го туру чемпіонату дублерів: шість «дабл-даблів» у трьох матчах
10:49
В неділю відбулися три матчі чемпіонату дублюючих складів команд Суперліги. Окрім самих матчів ігровий день видався особливо багатим на індивідуальні досягнення – в кожній із шести команд знайшовся гравець, який заробив «дабл-дабл». Звісно, для першості дублерів висока результативність не в новину, як і часті «дабл-дабли», але сім (з урахуванням суботньої статистики Едгараса Жельоніса) в одному турі, та ще й таких, які належать гравцям різних семи команд, пригадати складно.

Дубль «Азовмашу» поступився на домашньому паркеті резервістам «Донецька» з рахунком 87:91.

Програвши першу чверть із 8-ми очковим відставанням від суперника, в наступній господарі дозволили «Донецьку» довести перевагу до 10 пунктів. Тож, другу половину гри команди розпочали за рахунку 45:35 на користь гостей, які, здається зарано повірили у власну перемогу, програвши третю чверть 21:25. Якби не результативна гра за резервний склад «Донецька» Олексія Шаповалова, в активі котрого лише в цьому відрізку гри 11 очок, маріупольці могли б розраховувати на більше. Але й так лише 6-ти очкове відставання перед заключною десятихвилинкою залишало «Азовмашу» шанси на те, щоб відігратися та перемогти. В заключній чверті розрив між командами неодноразово скорочувався до одного – двох балів. А на п’ятій хвилині 3-х очковий Олександра Оснача вперше вивів господарів уперед – 74:73. Але Артем Щєпкін й Олексій Шаповалов організували останній ривок «тигрів» у матчі, сил і часу на ліквідацію якого в «Азовмашу» не вистачило.

Найрезультативнішим гравцем «Азовмашу» й матчу загалом став Антон Буц, записавши на свій рахунок перший «дабл-дабл» ігрового дня: 28 очок і 14 підбирань, плюс 3 передачі. 23 пункти, 7 підбирань і 5 передач в активі іншого маріупольця Олександра Оснача.

У складі переможців 27-ма балами, 3-ма передачами та 3-ма перехопленнями відзначився Олексій Шаповалов. Артем Щєпкін заробив 21 очко й віддав 6 передач, а Тимур Бабкін став автором ще одного «дабл-даблу»: 10 балів + 10 відскоків.

В іншому матчі найближчий резерв «Полтави» нічого не зумів протиставити дублю «Сумихімпрому» – 78:91.

Перевага гостей окреслилася вже в стартові десять хвилин, які «Полтава» програла 15:24. Тим неочікуванішою, насамперед, для сумчан стала гра господарів протягом наступної чверті. Степан Женков (10 очок у другій десятихвилинці), Дмитро Політов (7 очок) і Юрій Коршунов (6 очок) фактично утрьох дозволили «Полтаві» наздогнати суперника й завершити першу половину з рахунком 41:43. Але в наступній чверті боротьба точилася лише протягом перших п’яти хвилин. Її кінцівку, як і весь завершальний період, господарі програли, причому, якби не потужний фініш, відставання було б більшим, адже ще за дві з половиною хвилини до фінальної сирени на табло горіли зовсім уже невтішні 70:91.

Олександр Лемешевський із 28-ма очками, 5-ма підбираннями та 4-ма передачами став найрезультативнішим у складі «Сумихімпрому» та найціннішим гравцем поєдинку. Іван Каляєв відзначився 21-м балом, 7-ма підбираннями й 3-ма передачами. А Микола Котенко став автором «дабл-даблу»: 19 пунктів і 10 підбирань.

Полтавчанин Степан Женков заніс до свого активу ще один «дабл-дабл», відзначившись 20-ма очками й 11-ма відскоками.

І, нарешті, в поєдинку між «Миколаєвом-МДГУ» та дублерами «Пульсару» зафіксовано рахунок 84:78.

Потужно провівши дебютну десятихвилинку 22:14, господарі виграли й наступну чверть, випереджаючи рівненчан на 11 пунктів після першої половини гри. Ще на одне очко збільшилася їх перевага після третьої чверті. Зусиль гостей, у складі яких традиційно виділявся Вадим Коваль (12 балів у першій чверті, по 8 – у другій і четвертій, 9 – у третій), вистачило лише на те, щоб протягом заключного відрізку гри скоротити відставання до 6-ти очок.

Найкориснішим гравцем 20-го туру чемпіонату дублерів став пульсарівець Вадим Коваль, записавши на свій рахунок ще один «дабл-дабл»: 37 очок і 13 підбирань, плюс 2 передачі. 18 пунктів в активі Сергія Маркова.

Максим Шепіль приніс «Миколаєву-МДГУ» 24 очки та зібрав 7 відскоків. Автором чергового «дабл-даблу» у складі «корабелів» став Вадим Норенко, в активі якого 24 очки та 10 підбирань.

Таким чином, за підсумками 20-го туру маємо 7 «дабл-даблів», які належать гравцям семи різних команд: