Главная » 2009 » Февраль » 22 » МБК «Миколаїв» закріпився на п’ятому місці
МБК «Миколаїв» закріпився на п’ятому місці
10:46

Гра рівних за класом суперників МБК «Миколаїв» і БК-93 «Пульсар» мала важливе значення для обох команд у плані розподілу місць у нижній частині турнірної таблиці. І «корабели», й пульсарівці підійшли до поєдинку 20-го туру не без втрат. Господарі, вирішивши одну проблему після підписання Джарріуса Джексона, отримали іншу після того, як команду залишив Іван Гілєвич. «Пульсар», у свою чергу, приїхав до Миколаєва без хворих Дмитра Брянцева та Андрія Артимовича, що врешті-решт позначилося на команді Михайла Переверзія, яка поступилася з рахунком 76:84.

Рахунок у матчі відкрили господарі після влучного удару Терелла Блейра, але рівненчани майже одразу ж задіяли свою коронну зброю – 3-х очкові кидки. Двічі Дмитро Дятловський й одного разу Павєл Улянко протягом п’яти стартових хвилин влучали в кошик суперника здалеку, завдяки чому «Пульсар» відірвався від суперника на 5 пунктів. Міхал Хлєбовицькі розрив у рахунку скоротив до мінімуму, але Улянко та Віктор Герасимчук, на рахунку якого ще один влучний постріл із-за дуги, повернули власній команді 5-ти очкову перевагу. Під завісу дебютної десятихвилинки Хлєбовицькі збільшив власний очковий доробок до 10-ти балів, але допомогти команді обійти суперника не зумів. 21:17 на користь гостей за підсумками першої чверті.

Наступний відрізок гри минув у рівній боротьбі. Пульсарівці поклали до кошика суперника ще чотири 3-х очкових, але капітан «корабелів» Олексій Онуфрієв, в активі котрого у другій чверті 8 очок, та компанія програли мінімально, хоча й дозволили гостям збільшити свою перевагу ще на один пункт. Одним із факторів успіху «Пульсару» в першій половині матчу стали 3-х очкові – 8 проти єдиного від Сергія Гладиря.

На велику перерву команди пішли за сприятливого для БК-93 рахунку 43:38. Однак третя чверть ледве остаточно не перекреслила переможні сподівання гостей. «Миколаїв» влаштував біля кошика суперників справжній карнавал. Вже до середин третьої хвилини «корабели» вели 50:43, після 5-ти очок Олександра Раєвського та 6-ти Олексія Онуфрієва, а також «фірмового» пострілу Джарріуса Джексона з далекої відстані. В наступні хвилини господарі методично набирали очки зі штрафних (4 –Гладир, 2 – Онуфрієв, 2 – Джексон), а рівненчани сподівалися на 3-х очкові, які проте, окрім влучного пострілу Віктора Герасимчука, цього разу їм не вдавалися, та результативну гру Улянко. Онуфрієв і Раєвський за 2 хвилини до завершення чверті з легкістю довели розрив у рахунку до 13-ти пунктів. І все ж кінець десятихвилинки «Пульсар» витягнув: Олексій Рябінін приніс команді 2 очки, а Павєл Улянко влучив із-за дуги та реалізував штрафний – 64:56 перед завершальним відрізком гри.

Доля матчу вирішилася в четвертій чверті. Роман Гуменюк і Віктор Герасимчук дозволили «Пульсару» наздогнати суперника, а Улянко рахунок зрівняв – 67:67. До того ж Сергій Гладир, отримавши 5-й фол, покинув майданчик за чотири хвилини до завершення поєдинку. Але низька реалізація гостей, які з середини третьої десятихвилинки грали без Іллі Шемосюка, котрий сів на лаву через перебір фолів, і серія влучних пострілів «корабелів» знову вивели вперед господарів. За рахунку 76:75 Хлєбовицькі своєчасно реалізував 3-х очковий і сфолив на Гуменюку, який свої штрафні спроби не реалізував. Натомість Раєвський і Хлєбовицькі були влучнішими з лінії, а Онуфрієв поставив крапку в матчі, підсумок якого дозволив «Миколаєву» ще більш впевнено почувати себе на п’ятій сходинці турнірної таблиці.

Найрезультативнішим гравцем матчу став Павєл Улянко, в активі котрого 23 очки, 7 підбирань і 3 передачі. 17 балів для Рівного заробив Віктор Герасимчук, додавши до них 4 передачі й таку ж кількість підбирань. 11 пунктів, 5 підбирань і 2 передачі на рахунку Дмитра Дятловського.

Натомість у складі «Миколаєва» результативно зіграла ціла група гравців: Олексій Онуфрієв (16 очок, 7 підбирань, 2 перехоплення), Сергій Гладир (15 очок, 4 підбирання, 2 передачі), Джарріус Джексон (14 очок, 4 передачі, 3 підбирання), Міхал Хлєбовицькі (13 очок, 7 підбирань, 1 передача) та Олександр Раєвський (11 очок, 4 перехоплення, 3 підбирання).

Після гри

Головний тренер БК-93 «Пульсар» Михайло Переверзій:

«Дуже прикра поразка, адже, судячи з перебігу гри, ми цілком могли розраховувати на успіх – лише у третій чверті ми дозволили собі слабкість. Окрім того, було протягом гри декілька суперечливих моментів, які могли психологічно вплинути на команду і врешті стати одним із чинників поразки. Ну і, певна річ, одна з головних причин - це відсутність сьогодні двох наших ключових гравців, серед яких і Дмитро Брянцев».

Володимир Полях, головний тренер МБК «Миколаїв»:

«Після болючої поразки в Рівному з різницею в 23 очки дуже хотілося сьогодні перемогти, тому я налаштовував своїх підопічних на агресивний захист, на пресинг. Але втілити це в життя вдалося тільки тоді, коли ми стали «горіти» в 12 очок. На жаль… Настрій – це найважливіше, що є в баскетбольній грі, без цього дуже важко. Сергій Гладир не був налаштованим сьогодні, тому пропустив 11 очок від Дятловського на початку гри. Потім команда зібралася, але доводити до такого не слід. Знову програли «щит», але дуже добре пробивали штрафні. Поскаржитися на самовіддачу когось з хлопців не можу – всі билися».

Категория: Українська Суперліга | Просмотров: 657 | Добавил: probasket | Рейтинг: 0.0/0 |