Главная » 2009 » Февраль » 14 » «Азовмаш» у фіналі Кубку України
«Азовмаш» у фіналі Кубку України
12:25
Триденне свято баскетболу в Києві відкривав півфінальний матч між «Азовмашем» і БК-93 «Пульсар», за підсумками якого стало відоме ім'я першого півфіналіста Кубку України. Ним виявився маріупольський клуб, який здолав рівненчан із рахунком 84:55.

Рівненчани підійшли до гри в оптимальному складі, а от «Азовмаш», як було відомо заздалегідь, не дорахувався Річарда Гуїна. Однак, як і було обіцяно, у складі «Азовмашу» на майданчику з'явився Кхалід Ель-Амін, причому, одразу ж у стартовій п'ятірці та став найрезультативнішим гравцем своєї команди в першій половині гри, набравши 13 очок.

«Азовмаш» стрімко розпочав гру, повівши в рахунку після 3-х очкового вихованця рівненського баскетболу Сергія Ліщука. А загалом у першій чверті маріупольці чотири рази влучали у кошик суперника з далекої відстані й таку ж кількість нагод змарнували. Вже за чотири хвилини до кінця дебютної десятихвилинки «леви» вели в рахунку 12:2, і лише тоді рівненчани прокинулися. Але чверть була програна безповоротно. Розпочавши наступний відрізок із п'ятнадцятиочковим відставанням, «Пульсар» не набагато краще провів і другу десятихвилинку – 10:22.

Другу половину жвавіше розпочав «Пульсар», у складі якого виділявся Анатолій Дубнюк, котрий за перші чотири хвилини третьої чверті приніс своїй команді 7 очок. Але знову маріупольці виявилися кращими у 3-х очкових кидках – один лише Олександр Скутельник тричі влучив у кошик пульсарівців із-за дуги. Тому перед заключною десятихвилинкою рахунок зріс до 69:36 на користь «Азовмашу». Але рівненчани до останнього не здавалися, потужно провівши останню чверть. Дмитро Брянцев, який до цього за всю гру набрав лише 2 очка, вистрелив одразу ж 11-ма балами.

У складі переможців найрезультативнішим гравцем став Олександр Скутельник, в активі якого 18 очок, 3 підбирання та 2 перехоплення. 16 балів здобув для команди Кхалід Ель-Амін, додавши до них 2 передачі. По 11 очок записали на свій рахунок Хасан Різвіч і Сергій Ліщук, 10 – Богдан Байда.

Дмитро Брянцев завдяки останній чверті став єдиним у складі «Пульсару», хто подолав десяти очковий рубіж – 13 очок і 4 підбирання.

Після гри

Михайло Переверзій, головний тренер БК-93 «Пульсар»:

«Враження від гри не надто радісне. Напевно, надзвичайно велике бажання не просто перемогти, а й показати яскравий баскетбол, зіграло з нами злий жарт. Хлопці перехвилювалися: в дебюті матчу м’яч не тримався в руках, багато не забили з-під корзини, а на додачу не пішли дальні удари. Та й під кільцем, повторюся, нам було складно боротися із великими гравцями суперника».

Роман Гуменюк, гравець БК-93 «Пульсар»:

«Приємно, що ми потрапили до Фіналу Чотирьох. Звісно, хотілося виграти, й ми боролися до кінця, але, напевно, перегоріли. Хоча, в будь-якому випадку отримати медаль, навіть бронзову приємно. Наступного року спробуємо поборотися. Думаю, в нас все має вийти».

Рімас Гірскіс, головний тренер БК «Азовмаш»:

«Хочу привітати «Пульсар» із бронзовими медалями. Для них це найбільше досягнення в історії – команда вперше потрапила до Фіналу Чотирьох, подолавши складний турнірний шлях. Звісно, різниця в класі між нашими командами відчутна, окрім того, не можу не погодитися із Романом Гуменюком – можливо, вони й справді перегоріли. Так чи інакше, ми мали вигравати цей матч. На разі ми показуємо хороший баскетбол і сподіваємося на цікаву фінальну зустріч».
Категория: Українська Суперліга | Просмотров: 645 | Добавил: probasket | Рейтинг: 0.0/0 |